2703
2553
عنوان

جز نی نی سایت هیچ کس و جایی رو ندارم

244 بازدید | 22 پست

نه خواهری دارم نه فامیلی خانواده ام هم هر ده روز یه بار میرم اما بابام بداخلاقه نرم بهتره خوانواده شوهر همه پر فامیل همدیگه رو دعوت میکنن خواهرا حرفشون رو بهم میگن خیلی تنهام وقتی اینا رو میبینم دلم میگیره 🥺ای کاش خدا خوشحالی و ناراحتی رو مساوی تقسیم میکرد واسه من همش ناراحتیه و خوشحالیه بقیه رو میبینم اما خودم خوشحالی ندارم دلم میخواد منم داشته باشم

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

خیلی ها مثل تو هستن

بخصوص تو دوران کرونا

روزی صد تا تاپیک میزنن

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
منم مثل تو تنهام ولی سعی کردم با بچه ام از زندگیم لذت ببرم

انقد بچه ام با مادرشوهرم اینا مونده جز قهر و دعوا هیچی نداریم اصلا به حرفم گوش نمیده فقط به حرف اوناست میخوام واسه دومی اقدام کنم

چالش بامداد خمار                                          عضو گروه نارنجی 《وزن اولیه ۷۸ وزن هدف ۶۶》♡♡♡
خواهربنظرت دوره پرستاری ببینم بهتره یاحسابداری؟

پرستاری

2706