2737
2734

بله خیلی راضی ام

اما اگه بینیت خوبه

یا مثلا همینجوری میخوای عمل کنی چون دیگران میگن و ازین دلیل های غیر ضروری،اصلا عمل نکن.چرا؟چون هرررر عملی ریسک داره و کاملا شانسیه.حالا سختیش به کنار.

من پیش یکی از بهترین دکترای تهران عمل کردم،انقدرررر راضی ام که حد نداره ،از همه نظر راضی ام.

اما اونی که با من تو یه روز عمل کرد پیش دکتر من و درواقع نفر بعد من بود اصلا راضی نیست.

پس اگه واقعا لازمه برو عمل کن.با قبول ریسکش،چون قبل عمل کلی امضا میگیرن که اگه فلان شد و بیسار شد تقصیر خودته چون عمل زیبایی ضروری نیست و خودت خواستی.

برای من واقعا لازم بود چون نمیتونستم نفس بکشم قبل عمل.

آفاق را گردیده ام؛ مهر ِ بتان ورزیده ام؛ بسیار خوبان دیده ام، اما تو چیزِ دیگری...💜
بله خیلی راضی ام اما اگه بینیت خوبه یا مثلا همینجوری میخوای عمل کنی چون دیگران میگن و ازین دلیل ها ...

مرسی بابت راهنماییت

همه میگن خوبه و به صورتت میاد ولی مدتی تو فکر عمل کردن افتادم و شوهرمم میگه هرجور دوست داری ولی درکل نظرش اینه که عمل لازم ندارم و خودمم از ریسکش میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی بابت راهنماییت همه میگن خوبه و به صورتت میاد ولی مدتی تو فکر عمل کردن افتادم و شوهرمم میگه هرج ...

پس بیخیال شو،چون عمل فشار روانی وحشتناکی داره،چون تا یکسال بینی ورم داره و شش ماه اول از قبل عمل هم بزرگتره.

آفاق را گردیده ام؛ مهر ِ بتان ورزیده ام؛ بسیار خوبان دیده ام، اما تو چیزِ دیگری...💜
2731