2726
عنوان

سارينام بياييد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 43 پست

خیلی از کسایی که عمل میکنن مشکل اعتماد به نفس و نارضایتی از نظر روحی دارن و واقعا از لحاظ زیبایی مشکلی ندارن

پول الکی خرج نکن بعدش هم ممکنه اصلا راضی نباشی

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چوا پولدحروم كنم  پس چيكار كنم

جمع کن یکی دوسال دیگه عمل کن عزیزم لبات مشکل نداره

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ساری جون چند وقته ندیدمت دلم برات تنگ شده

عزیزم همینجوری خوشگلی خودتو مصنوعی نکن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

پوفففف 

یکی مثل من خمیر دندون میزنه لبش کوچیک شه یکی دیگهمن ندیمت ولی به نظرم آدم هرچی طبیعی تر خوشگل ترو خواستنی تر

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         

بخدا مشکلی نداری دختر..چرا همش دنبال عمل و تزریقی؟اصلا از کجا معلوم بشه همون چیزی که میخواستی؟؟اعتماد بنفست خیلی کمه عزیزم 

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...

شما یه جا گفتی میرم کارگری،وقتی پولی نداری چرا میخوای تزریق لب انجام بدی مگه مجبوری،،خودت همینجوری که هستی دوست داشته باش خیلیا رو میشناسم خیلیم پولدارن ولی اصلا سراغ این چیزا نمیرن،،دختر خوب به جای فکر به این کارا،،تو فکر یه شغل خوب باش درسی چیزی که بتونی باهاش از بی پولی و کارگری دربیای و مستقل بشی ،،واقعا شما پز عالی داری اما جیبتم خالیه

پس چيكار كنم پولو

بزار لازماتی، یه روزی لازم میشه

وسیله ای چیزی لازم دارین بخر خودتون بهتر میدونین

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
به نظرن باهاش به پوستم برسم؟

بنظرم ب اعتماد ب نفست برس😬

پامیشم میام مهاباد خفت میکنما😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706