2733
2734

کسی میدونه دلیلیش چیه کسی بچشه اش اینطور بوده و خوب شده 

لطفا همگی جواب بدین خیلی نگرانم 😭😭

اللهم اغفر الذنوب التی تحبس الدعا🤲

بچه ابجی من تو خواب هی تکون میخورد واز خواب میپرید باترس..نمیدونم اعتقاد دارین یانه ولی دعای ترس واسش گرفتیم خوب شد

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ابجی من وقتی تازه دنیا اومده بود ینی حدود سه چهار ماهگی اینجوری بود دست و پاش تو خواب میپرید بردیم دکتر دکتر گفت شاید تو خواب تشنج میکنع ببرید نوار مغز😐 مامانم از پیش دکتر اومد خونه انقدرررر گریه میکرد . بردیم دکتر مغز و اعصاب گفت هیچی نیست خودشم خود به خود بعد چندوقت خوب شد 

پرش دست و پا، آروم تکونشون میده ، بعداز 10 دقیقه کاملا خوب میخوابه

شاید ترس داره پسرم منم گاهی تو خواب یهو تکون میخوره

فک نکنم چیز نگران کننده ای یاشه

خداجونم مواظب پسرای قشنگم باش❤
خب بخوره چی میشه دختر منم داره خیلی نگرانی ببرش دکتر 

جدی دختر تو هم موقع خواب دست و پاهاشو آروم تکون میده ، ؟

چند وقته اینطور شده

چند سالشه دخترت تورا خدا کامل برام توضیح بده حالم داغونه

دختر من سه سالشه

2738
شاید ترس داره پسرم منم گاهی تو خواب یهو تکون میخوره فک نکنم چیز نگران کننده ای یاشه

نه هرشب داره تکرار میکنه حتی اگ بعداز ظهر هم بخوابه بازم این حرکاتو انجام میده ، تقریبا ۲ هفتس ک متوجه این حرکاتش دم

استرس فشار عصبی دعوا شما رو دیده ؟ یا رابطه و ..؟ و میگم چون من دقیقا سه سال این تیک عصبی رو داشتم

خودش کلا عصبیه ، اینقدم مراعاتشو میکنم ک حالم از خودم بهم میخوره 

نه هرشب داره تکرار میکنه حتی اگ بعداز ظهر هم بخوابه بازم این حرکاتو انجام میده ، تقریبا ۲ هفتس ک متو ...

پس ببرش دکتر تا خیالت راحت بشه ان شاالله ک چیزی نیست🙏

خداجونم مواظب پسرای قشنگم باش❤
2706