2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😐

مگه خدا هستن که بدونن حسشونو نسبت به شما؟

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
نه اصلا ربطی نداره  بعضی انسان ها یه همچین قدرتی دارن

نخیر گلم  

پیامبرم نمیدونس چی قراره بشه

مردم عادی بدونن؟

چه حرفااا

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀
نخیر گلم     پیامبرم نمیدونس چی قراره بشه مردم عادی بدونن؟ چه حرفااا

اگه اینجوریه 

مگه نشنیدی که میگن امام حسین میدونسته کشته میشه و ...

ببین ما انسان ها روح خدا درونمونه برا همین یه قدرتای خاصی داریم که بعضی وقتا تا آخر عمرمون هم نمی‌فهمیم همچین قدرتی داریم

اگه اینجوریه  مگه نشنیدی که میگن امام حسین میدونسته کشته میشه و ... ببین ما انسان ها روح خدا ...

ایشون امام حسین بودن😐نه کاربر مثلا...  

امان از جهل  

در ضمن امام حسین نمیدونسته کشته میشه.کسی که میره جنگ خب یا کشته میشه یا زنده میمونه.ایشونم احتمال دادن شهید شن.

باشه با حس ششم خوش باش  

تو خیلی لجبازی  دوست داری حرف خودتو به کرسی برشونی

لجباز نیستم عزیزم

ولی اینا خرافاته

لجباز نیستم عزیزم ولی اینا خرافاته

ببین اگه کل کاربرای سایتم بگن همچین چیزی واقعیه تو قبول نمیکنی 

چون فک میکنی همه اشتباه میگن ولی تو درست میگی 

ناراحت نشیا 

از این حرفا منظوری ندارم

ببین اگه کل کاربرای سایتم بگن همچین چیزی واقعیه تو قبول نمیکنی  چون فک میکنی همه اشتباه میگن و ...

ناراحت نشدم.

گلم من حرف بیخود و قبول نمیکنم.

به هر کی در هرجای دنیا بگی میخنده.

انگار خدا هستن که بدونن

یا پیامبر

بعد شما که ادعای حس ششم داری بگو ببینم

من چه سازی میزنم؟

چه نوع فیلمی خوشم میاد؟

بگو.

دقیقم بگو

2706