2726
عنوان

باردارا خواهشا بیاید

109 بازدید | 7 پست

بچه ها من تو هفته ۲۸ هستم خیلی ببخشیدا ترشح دارم ترشحم دو روزه سفید آبکی شده قبلا اینجوری ابکی نمیشد حالا میترسم میگم نکنه ب کیسه ی آبم ربط داره کسی تجربه داره بتونه کمکم کنه

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من 29 هفته ام ترشح ندارم ولی طبیعیه مال شما اگه زیاد از حد نیست و سرفه میکنی لباس زیرت خیس نمیشه ربط ...

با سرفه خیس نمیشه همراه ترشح میاد و ببخشید یه قسمت از لباس زیرم خیس میشه

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
کیسه اب خدای نکرده پاره بشه حجم آب زیادی میاد  ولی بازم برو سونو مطمئن بشی ممکنه یه سوراخ ریز ...

سونو دو روز پیش بودم چیزی از سوراخی نگفت گفتم خدایی نکرده شاید کم کم داره شروع میشه خیلی استرس گرفتم

یه پد بذار چند تا سرفه کن ببین ازت آب میادیا نه

نه ب سرفه هیچ ربطی نداره خود ب خود میاد