2733
2734
عنوان

بچه ها دلم گرفتههههه😭😭

305 بازدید | 31 پست

من جزاینجا جایی ندارم ....مرسی که هستین باهاتون دردودل کنم...بچه ها من فردا عازم سفرم باقطار میرم ۱۰  ۱۲ساعتی توراهم تابرسم شهرمون میرم دیدن خانوادم ...اصلا حس و حال هیچی ندارم امروز...مدام رفتاربقیه روم تاثیرمیزاره و انرژی منفی جذب میکنم...ازصبحه ک بی انرژیم (اگ میدونین بگین چی بخورم به حال بیام😕)هنوز ساکمو جمع نکردم لباسامو نشستم...شام نمیدونم چیکارکنم....حتی امشب حال پیاده روی ندارم...خاستم ی تیشرت برش بزنم برا مامانم پارچه پهن کردم حال نداشتم یکم فک کنم ببینم چ مدلیش کنم😕ازظهرم ک شوهرم اومد مدام ازش انرژی منفی گرفتم خیلی رفتاراش رو مخمه حال ندارم توضیح بدم دم رفتن گف پاشو بیا دم در ماچ بده😕اه اه منم بدم اومد انرژی نداشتم پاشم گفتم نمیخام باز نگاه پرازانرژی منفی بهم داد....مامانم زنگ زد باصدای خیلی مریض میگه من مریض شدم حالم بد شده گفتم بهت بگم بدونی اومدی اینجا من نمیتونم غذا بپزم میخای بگیم بابابخره 😖😖😖یعنی همین حرفش خیلی حرص درار بودهمه کارای خونشو من میرم میکنما ...گفتم بابا تاشب خوب میشی غذا بهت نساخته دیگه مگه چیه مامانمم افسردس خلاصه همه دست ب دست هم داد کسل شدم وگرنه برای مامان و خواهرم هدیه خریدم میخام ببرم خوشحالشون کنم😍

😘😘 بوس به کلت

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه اهنگ شاد بذار و چمدونتو ببند ، دوتا چایی و نسکافه هم بزن بر بدن با نبات تا جون بگیری ،، من تا دلم میگیره میرم شیرینی خامه ای رولت یا ناپلئونی میخرمممم😋😋😋😋

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
یه اهنگ شاد بذار و چمدونتو ببند ، دوتا چایی و نسکافه هم بزن بر بدن با نبات تا جون بگیری ،، من تا دلم ...

عااااشق ناپلونییییی هستممممم وای یعنی واقعا عاشقشماااا حال ندارم پاشم برم بخرم 

بگو

مثلا از در میاد گوشی دستش میگیره فیلم دانلود کنه...نه حالی ازم میپرسه نه هیچی بااینکه بهش گفته بودم صب دلدردم ...بعد سفره میندازم بیا غذا بخور گوشیو ول نمیکنه من بیست دقیقه منتظرش موندم اخرش گریم گرفت گفتم این همه غذا پختم نمیای حتی سرسفره اون گوشیو ول کن ...باز مغرورمیشه میگه باشه گریه نکن حالا اصلا یکم مهربونی نمیکنه...بعد شروع کرده به توهین کردن ک تو روانی هستی چسخل مسخلی ...

بعد خوابیده تا لحظه رفتن اخرشم فقط گف ی ماچ بده همین...دوکلمه نمیزاره باهاش دردودل کنم

2706