2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم قبلا مثل شما بودم همشم دلم دوست میخواست ولی الان بدون دوست به من بیشتر خوش میگذره میخوای چیکار 😬

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
2738

دلم یه دوست میخواهد ک اوقاتی ک دلتنگم،بگوید خانه را ول کن بگو من کی کجا باشم....😄منم دوستی ندارم.

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰

هیچ دوستی واقعی نیست من یه رفیق باز حرفه ای هستم دوست 15 ساله دارم ولی یه راز بهش گفتم رفت به همه گفت از اون روز بوسیدم گذاشتم کنار فقط در حد چت و بیمزه بازی دوست داشته باش و تمام خیلی کم پیدا میشه واقعی فقط یه دوست واقعی داشتم اونم سرطان گرفت مرد عزیزم چقدر دلم براش تنگ 😢😢

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
2706