2737
2734
دخترم بیشتر لز یکماهه که یبوست گرفته بدون تغییر در شیرش یا غذاش. کلی هم دکتر بردم.ازمایش تیرویید و ادرارم داده مشکلی نبوده ولی هیچ راه غذایی دارویی جواب نداده درست و درمون.کسی بچه اش اینحوری شد؟
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
هر مواد غذایی که باعث رفع یبوست بشه دادم. دارو هم شربت انجیر. لاکتولوز و روغن بادوم‌شیرین و شیاف گیلیسیرین استفادع کرده ولی مثلا تو این یکماه دو روز خوبه ده روز بد .موندم چه کنم ..همش موقع دفع ناراحته مدفوعش ببخشید مثل پشکل سفت سفت و تیکه تیکه
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من به دخترم ناشتا سه سی سی روغن زیتون میدم ولی چون دختر شما به ماهه اینطوری شده باید چند روز پشت هم بدین . خودم هم به قانون گذاشتم اینقدر ادامه میدین که شکمش کلا نرم بشه. بعد اون به دو روز هم ادامه میدین و بعد روغن زیتون رو دیگه قطع میکنید برا دختر من که خوب جواب میده ایشالا برا دختر شما هم خوب باشه. اگه دخترتون نخورد روغن زیتون رو با چند سی سی شیر قاطی کنید بهش بدید
دخترم سه خرداد اومد تو بغلم. خدایا ممنون که فرشته ها رو زمینی می کنی.
عزیزم پسر منم اینجوری بود هر کاری کردم خوب نمیشد اگه تهرانیربرو پیش دکتر فریبا صیغلی.آدرس مطب نمیدونک اما بیمارستان میلاد بود.شربت لاکسی ژل و تو غذاش آلو برغانی بریز یا خالی بده بخوره معقدشم چرب کن. موقع دفع سرپاش بگیر که بتونه زور بزنه
2738
2706