2726

وقتی یکیو دوسش داری اونم دوست داره ولی نه به خانوادش میگه نه میاد جلو نه میره عقب فقط میگه چن سال دیگه کار کنم پولامو جمع کنم بعد میام... 

اینم بگم از همه نظر پسر خوبیه تا الان که یه سال میشه درخواست ....هم نکرده !

حالا یه خواستگار دارم چن سال پیشم درخواست کرده بودن ولی سنم کم بود رد کرده بودیم وضعیتش عالی خانواده خوب هم سطح خودمونن خودم راضی به ازدواج نیستم مامانم مخالفت می‌کنه میگه اونو ولش کن 😭😭😭 

من دلم پیش اونه چیکار کنم بهش بگم یا نه؟؟ چجوری به مامانم بفهمونم نمیخوام😔

عزیزم یکیشو اگه نخواستی بهم بده خریدار هستم 😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

والا من جات باشم خواستگارتو انتخاب میکردم 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دلم پیش یکی دیگه با یکی دیگه ازدواج کردم 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2728

اگه اسم این رابطت واقعا عشق باشه و واقعا دلت گیر اون نفر اولی باشه هیچوقت همدیگه رو ترک نمیکنید،،، یادمه یه خواستگار اومد برام هررررچی ب مادرم میگفتم من دلم با این نیییس میگفت خوبه همین عالیه😒 منم یک کلام ب پسره گفتم تاحالا متعهد ب کسی شدی؟؟؟ گفت ن تو شدی؟؟؟ گفتم بله لطفا ن دیگه زنگ بزنید ن قرار خواستگاری بذارید من از همون اولم نمیخواستم بیای مادرم اصرار کرد 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
الان حال دلت چطوره ؟

عزیزم ادما ک مث هم‌نیستن

هر کس دلش ی جوری هس

ببین دلت چی میگه

زندگب بی عشق حتی اگه پای کسی دیگه میون نباشه سخته

شما ک ذهنت هم درگیر یکی دیگه هس

اینکارو نکن با خواستگارت گناه داره

2706