2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چن سالته

میگن از هرکار یا چیزی میترسین باید برین تو دلش . یبار خودت تنها برو بیرون 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد

ترس نداره 😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

منم خجالتی بودم تو حرف زدن و روابط اجتماعی . هیچکاری نکردم فقط خودمو مجاب کردم حرف بزنم الان خیلی بهتر شده 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد

منم اولش یه جوری بودم...یبار ک رفتم دیگه پام باز شد😂😂😁

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
۱۸:/ اسنپ بگیرم ینی؟مسیرو بلد نیستم اشتبا بره چی 😭

خب یه کاری کن زنگ بزن آژانس بگو راننده مسن منم ۱۸ سالمه مامانم نگرانه هر دفعه زنگ میزنه آژانس من برم جایی میگه راننده مسن و آشنا 😂😂😐😐

۱۸:/ اسنپ بگیرم ینی؟مسیرو بلد نیستم اشتبا بره چی 😭

با تاکسی و پیاده بلد نیستی؟

اگه بلد نیسی اسنپ بگیر بگو کجا پیاده میشی کم کم مسیرم یاد بگیر خودت برو بیا

2706