2733
2734
عنوان

چندتا بچه داریذ

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 118 پست
یعنی روزهای سختی در انتظارمه میخوام بدونم قراره چی بشه خودم آماده کنم

تازه وقتی دخترم یک سالو نیمش بود دوباره خامله شدم فکر کن یه پسر سه ساله یه دختر ژکو نیم ساله و باز بارداری که با همه سختیاس یهو استراحت مطلق شدم دنیا رو سرم آوار شد دخترم اول هشت ماه دنیا اومد بعد از چهار روز فوت کرد

لطفا حسود نباشیم
اختلاف سنی بچه های من میشه از روزهای اول یکم میگی

زمانی که فهمیدم دومی و باردارم تا یک هفته گریه میکردم .

روزای اول وحشتناک سخت بود .. بی خوابی . رسیدگی به دوتا بچه جونی برام نمیزاشت . بچع ی دوم من اصلا نمیخوابید . چه روز چه شب خواب نداشت .الان تازه یکم بهتر شده. ازاینور جمع میکردم خونه ارو از اونور شام ناهار . 

ریخت و پاش بچه بزرگو جمع میکردم صدای اون یکی میومد. تازه من مامانمم نزدیکم بود . با این حال خیلی اذیت شدم . از نظر روحی و اعصابم بهم ریخته شدم 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه وقتی دخترم یک سالو نیمش بود دوباره خامله شدم فکر کن یه پسر سه ساله یه دختر ژکو نیم ساله و باز ب ...

وای خدای من

چرا😭😭😭چقدر ناراحت شدم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
زمانی که فهمیدم دومی و باردارم تا یک هفته گریه میکردم . روزای اول وحشتناک سخت بود .. بی خوابی . رسی ...

من دورم

میخوام یه نفر بگیرم برای پخت و پز کار خونه

خودم فقط به بچه ها برسم

شوهرمم اکثرا سر کاره

به نظرت اینجوری سخته بازم پرستار نیازه؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2731
من دورم میخوام یه نفر بگیرم برای پخت و پز کار خونه خودم فقط به بچه ها برسم شوهرمم اکثرا سر کاره ...

اینجوری بهترههه. خیالت و اعصابت از آشپزی و کار خونه آسوده اس

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
من دورم میخوام یه نفر بگیرم برای پخت و پز کار خونه خودم فقط به بچه ها برسم شوهرمم اکثرا سر کاره ...

الان چند کیلو هسی؟؟

الان چند کیلو هسی؟؟

اها نه امضام قدیمیه لاغرشدم‌ الانم دوباره چاق شدم😐

2738
۲ تا دختر ۲تا پسر البته پسر دومی ۱۴۰۰ دنیا میاد

خودتون چند سالتونه

جنسیتشون به ترتیب چیه؟

اها نه امضام قدیمیه لاغرشدم‌ الانم دوباره چاق شدم😐

آها💚

دو تا 8 ساله و سه ساله 

سلام از فاصله بچه هاتون راضی هستید 

خوب هستن 

بعد جنسیت شون چی هست

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
اولی پسر ،دوتا دختر این یکی هم پسر خودمم ۳۰🥰😍😘

ای جونم چه جوان هم هستی

خدا برات هزارسالشون کنه

چه ذوقی کردم برات اخه

همه پشت همن؟

2706