2733
2734
یا خداااا دیگه کلا یاادم نمیره چ ناجوانمردانه هم کشتنشون  الهیییی....

تا چن روزم پیدا نشدن،اونایی که تو چاه بودنو ب بدبختی بیرون اورد😭

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
عزیزم این خانوادرو خود دوتا پسر افغانستانی ک کارگرشون بودن کشتن،اصلا فیلم خود کارگرو‌ من خودم دیدم ک ...

آره توسط دو تبعه افغنستانی کشته شدن 

الانم حس میکنم برا گرفتن تابعیت با ایرانی ها ازدواج میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این خانوادرو خود دوتا پسر افغانستانی ک کارگرشون بودن کشتن،اصلا فیلم خود کارگرو‌ من خودم دیدم ک ...

خب این دونفر کشتن درست ولی بگو چون دو نفر کشتن همه افغانستانی ها بدند؟ میگم تعمیم ندیم همه حا خوب بد  داره

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
2731

خدا جوابشون رو بده ایشالله یه خانواده رو زدن کشتن با صابکار مشکل داشتن دیگه چرا زن و بچه طرف رو کشتن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
خب این دونفر کشتن درست ولی بگو چون دو نفر کشتن همه افغانستانی ها بدند؟ میگم تعمیم ندیم همه حا خوب بد ...

نه منم اصلا اینو قبول ندارم ک بگیم چون اونا کشتن اونا بدن ما خوبیم،چون هر جایی همه جور آدمی داره 

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
همین چند وقت پیش دوتا افغانستانی زدن ی خانواده پنج نفره رو کشتن هنو یادم نرفته 

آره منم دیدم

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2738

بنظرم خیلی بستگی به خود اون آدم داره تا ملیتش.من یه خواستگار افغانستانی داشتم یعنی پسر بااراده مثل خودش هنوز ندیدم اما اختلاف فرهنگی زیاد بودواگر آدم منعطفی نباشی مثل من به مشکل میخوری

نه افغانستانی نداریم خداروشکر....همسایه افغانستانی داریم خیلی آزار میدن از سر و صدا و بی فرهنگ بازی فرهنگ آپارتمان نشینی اصلا ندارن خیلی مهمون میاد براشون بوی غذاشون حالت تهوع می گیرم

روز محشر به خدا خواهــم گفت آنکـه از مـن تو گرفتــی همـه ی جانـــــم بود💔
دخترتون رو دستتون باد کرد؟

هنننننننننننن 🤔🤔🤔🤔🤔🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
اره چون از قصد زده تو شکمم اگه بچه من چیزیش میشد چه غلطی میخواست کنه بعد به جای معذرت خواهی ساده برگ ...

چرا زدت لهش می کردی می دادیش تحویل پلیس تا شوتش می کردن تو کشور خودش

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2706