2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای تروخدا نرید سمت دعانویس ایناهمشون میخان پول بگیرن ازتون کارتونم خرابتر میکنن.شغل دعانویسا گند زدن ب زندگی مردمه ن حل کردن مشکلات همشون مزخرفه دعانویس و این چیزا.استغفرالله ادعامیکنن قدرتشون از خداام بالاتره

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....
2728

من سوال کردم گفتن سوره یاسینو هروز بخون،مرتبم ایت الکرسی و چارقل،چیزی نمیتونه بهت اسیب بزنه

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

سوره ۴قل و روی اب بخون چهارگوشه خونه ابو بریز

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

💠 حرز باطل کننده سحر و جادو از امام صادق علیه السلام (مطرح شده در برنامه سمت خدا توسط حجت الاسلام حسینی قمی)

محمد بن مسلم می گوید :

امام صادق علیه السلام  این حرز را به ما یاد داد و  فرمود به ارث به آن حضرت رسیده و باطل کننده سحر و جادو  است.

این آیات را بر ورقه ای نوشته و همراه کسی که مورد سحر و جادو  قرار گرفته باشد.

(بحار الانوار  علامه مجلسی جلد ۹۲صفحه ۱۲۷)

✅ آیات ۸۱ و ۸۲ سوره یونس:

قَالَ مُوسَی مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لَا یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ (۸۱) وَیُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِکَلِمَاتِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُجْرِمُونَ (۸۲)

✅ آیات ۲۷تا ۳۲سوره نازعات:

۲۷/ أَ أَنْتُمْ أَشَدُّ خَلْقاً أَمِ السَّماءُ بَناها

۲۸ / رَفَعَ سَمْکَها فَسَوّاها

۲۹/ وَ أَغْطَشَ لَیْلَها وَ أَخْرَجَ ضُحاها

۳۰/ وَ الْأَرْضَ بَعْدَ ذلِکَ دَحاها

۳۱/ أَخْرَجَ مِنْها ماءَها وَ مَرْعاها

۳۲/ وَ الْجِبالَ أَرْساها

✅ آیات ۱۱۸ تا ۱۲۲ سوره اعراف:

۱۱۸/ فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما کانُوا یَعْمَلُونَ

۱۱۹/فَغُلِبُوا هُنالِکَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرینَ

۱۲۰/ وَ أُلْقِیَ السَّحَرَةُ ساجِدینَ

۱۲۱/ قالُوا آمَنّا بِرَبِّ الْعالَمینَ

۱۲۲/  رَبِّ مُوسى وَ هارُونَ

💠 @samtekhoda3

😁
وای تروخدا نرید سمت دعانویس ایناهمشون میخان پول بگیرن ازتون کارتونم خرابتر میکنن.شغل دعانویسا گند زد ...

میدونم ولی برای سردی رابطه منو شوهرم گرفتن میخوام قران یا سوره ای باشه که اثرشو ازبین ببره

💠 حرز باطل کننده سحر و جادو از امام صادق علیه السلام (مطرح شده در برنامه سمت خدا توسط حجت الاسلام ح ...

همه رو بنویسم ؟ واسه سرد شدن شوهرم از من گرفتن میشه پیش خودم نگه دارم ؟ اخه نمیتونم بدم به شوهرم حالا میگه جادوگره

2706