2733
2734
عنوان

شوهرم گفت تو مهم نیستی

737 بازدید | 32 پست

سلام ،نمیدونم از کجا بگم 

بالاخره بعد از بحث های خسته کننده با شوهرم که گفتم از این خونه بریم ،یه خونه تو محله بهتر گرفتیم 

اما شوهر من از من حتی یه نظر هم نخواست فردا قراره اسباب کشی کنیم اما اون حتی منو نبرده خونه جدید رو نشونم بده خودش رفت تمیزش کرد منم با خودش نبرد 

حالا امروز گفته میخوام برچسب بزنم ب پنجره ها گفتم اخه طبقه سوم با اون شیشه های دودی کی میاد ما رو نگاه کنه؟بعدشم من همش تو خونه م مث این سه سال زندگیمون تازه بلید در رو باز کنم تا ببینم روزه یا شبه ایقد ک تاریکه 

برگشته دهنشو کج کرده میگه حرف مفت نزن بابا مگ انتخاب تو هم مهمه خدا رو شکر کن همین خونه رو برات گرفتم ..همیشه من براش ایقد بی ارزشم ،شب و روز در حال خدمت ب خانواده ی آقا اون وقت اینجوری منو خرد میکنه 

ب من بگید چیکار کنم خانما ،،همشویجا نوشتم ک منتظر نمونید ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر بی تربیته 

بییییییی تربیت به قول نقییییی

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2738

تقصیرخودته رو دادی...به مرد جماعت ازاول زندگی نباید رو داد.باید حدمرزشو مشخص کنی...هرچی بارت کرده کوتاه اومدی.بیا عا این شد

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
علتش چیه دعواتون شده بود یا کلا اینجوریه

همیشه  منو بچه حساب میکنه مثلا یه نمونه ش اون روز میگه باید طلاهاتو بفروشی من چک دارم با آرامش گفتم ولی من طلاهامو دوس دارم گفت حرف نباشه بابا تو چی حالیته آخه؟

2706