2726
عنوان

شیرخشک مناسب کولیک

18431 بازدید | 33 پست

دوستان پسرم ۲۶  روزشه.شیرخشک نان کمکی میدادم بهش اما نمیسازه بهش چون هم کولیک داره هم رفلاکس پنهان

ممنون میشم راهنماییم کنین چه شیر خشکی مناسبه بهش بدم؟

دارو هم گل گریپ دکتر داده با دای کولیک گات که زیاد تاثیر گذار نبوده

ببلاک

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین گلم دخترم ۴۰ روزش بود وحشتناک گریه میکرد بردم پیش متخصص کودکان قطره روتفلور داد شبی ۷ قطره البته گف دو سری باید بدین یعنی سی روز الان به جون دکترم دعا میکنم عالی شده عالی شیر خشکم به نظرم چون کولیک داره معمولا یبسن اگر ابتامیل بدی بهتره بعدش که کولیک از سرش افتاد ببلاک ar بده

من بچم کولیک داشت دکترش تروویتال گفت بدم خیلی خوبه وزن دهیشم عالیه...من دخترم الان ۷ ماهشه تا الان دادم خوب بود البته همه شیرخشکارو امتحان کردم این بهش ساخت...فقط یکم کمیابه هر داروخونه ای نداره باید بگردی

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
عزیزم بادکترش مشورت کنی بهتره.اگه هم شیرت خوبه ووزن میگیره بچه شیرخشک نده ممکنه بعدها سینتو ول کنه

دقیقا دختر منم تا ۴ ماه شیر خودمم میخورد شیرخشکم میخورد یهو ول کرد سینمو🙁😥

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱

ببلاک کامفورت ، من به پسرم دادم خیلی بهتر شد کولیکش . برای رفلاکس هم حتما بعد از شیر خوردن 20 دقیقه بغلش کن جوری که سرش روی شونت باشه و بدنش هم حالت سر پا داشته باشه و آروغ رو هم بگیر ، اصلا تا قبل از 20 دقیقه نخوابونش . یه تشک هایی هم هست مخصوص رفلاکس که شیب داره از اونا بگیر براش ، البته یکم سفته روش یه تشک نرم پهن کن و نی نی رو بخوابون روش . اصلا هم به نی نی خوابیده شیر نده که خیلی ضرر داره برای رفلاکسش . شبا هم برای خواب قنداقش کن ، خیلی سفت نه ،فیلم آموزش قنداق کردن بچه تو اینترنت خیلی هست ، می تونی از این قنداق های آماده بگیری ، اینجوری خیلی راحت تر می خوابه شب رو

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
عزیزم بادکترش مشورت کنی بهتره.اگه هم شیرت خوبه ووزن میگیره بچه شیرخشک نده ممکنه بعدها سینتو ول کنه

راستش چون یه پسر سه ساله دارم زیاد نمیتونم به تغذیه خودم رسیدگی کنم کلا وقتمو میگیرن این دوتا بچه.بخاطر همین میخوام شیر خشک هم باشه که گاهی اوقات بهش بدم گرسنه نمونه

راستش چون یه پسر سه ساله دارم زیاد نمیتونم به تغذیه خودم رسیدگی کنم کلا وقتمو میگیرن این دوتا بچه.بخ ...

دقیقا منم شرایط شمارودارم ولی خب سعی میکنم شیرخودموبدم درسته سخته.

دنیای من ریحانه ورضا😘
ببین گلم دخترم ۴۰ روزش بود وحشتناک گریه میکرد بردم پیش متخصص کودکان قطره روتفلور داد شبی ۷ قطره البت ...

راستش یبوست نداره شکمش خوب کار میکنه.ولی خب خیلی به خودش میپیچه خیلی نفخ داره انگار.خودمم خیلی رعایت میکنمو هرچیزی نمیخورم

کامفورت راحت پیدا میشه؟ ببلاک Ar و  hr  برای چی خوبه؟؟

الان رو نمی دونم ، دو سال پیش من چند تا دارو خانه میرفتم تا پیدا کنم چون می گفتن هر داروخانه دو یا سه تا بیشتر سهمیه نداره ولی اینجوری هم نبود که اصلا پیدا نشه .  

Ar برای نوزادایی هست که رفلاکسین ، یکم غلیظ تره . 

Hr برای نوزادایی هست که آلرژی دارن

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
راستش یبوست نداره شکمش خوب کار میکنه.ولی خب خیلی به خودش میپیچه خیلی نفخ داره انگار.خودمم خیلی رعایت ...

پس حتما شربت روتفلور رو بگیر تا سی روز بده بهش  هفت قطره شب بده اوایلش انتظار تغییر نداشته باش ولی ۱۵ روز که میگذره دیگه اثری از کولیک نداره عالیه عالی

پس حتما شربت روتفلور رو بگیر تا سی روز بده بهش  هفت قطره شب بده اوایلش انتظار تغییر نداشته باش ...

مرسی عزیز.راحت پیدامیشه تو داروخونه ها؟

یا مثل چیزای دیگه کمیابه

2706