2737
2734

کسی که موهاشو چهار سال پیش شرابی زده بعد دو‌سال پیش قهوه ای تیره زده (پایین موها الان تن قرمزی داره)

حالا بخواد روشن کنه موهاشو در حد بلوند متوسط میشه؟؟؟؟ 

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله ميشه

باید دکوپاژ بشه اول؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
2731
متوسط میشه ولی یکم تن نارنجی میگیره اون قسمتها 

اااا راهی نیست نگیره ؟دکوپاژ باید بشه اول؟

اااا راهی نیست نگیره ؟دکوپاژ باید بشه اول؟

نه راهی نیست دکوپاژ هم تاثیری نداره ،رنگ متوسط دارچین بزن هم خوشرنگه هم روشنتر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
بنظرم نياز نيست چون جهار سال گذشتخ ديگه خواهرشوهر من فقط چند ماه از شرابي كردن موهاش گذشته بود من بر ...

اها

چقدر روشن شد موهاش؟ تو‌چه مایه رنگی؟