2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی ترسناکه؟

1781 بازدید | 109 پست

بچه ها یه سوال این درسته که میگن تو زایمان طبیعی اونجای طرفو بدون بی حسی با تیغ میبرن؟ خیلی شنیدم اینو و اینکه چطوریه واقعا خیلی وحشتناکه زایمان طبیعی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم پرسيدم ازشون گفتن انقدر درد داري ك درد تيغو نميفهمي

ولي بازم با عقلم جور در نيومد چطوري درد تيغو نميفهمي!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اره درسته من دانشجوی پزشکی ام و چون از نزدیک دیدم وحشت شدیدی دارم از زایمان طبیعی البته ماه پیش سقط هم داشتم و وقتی دردشو دیدم فهمیدم زایمان مطمینا ده برابر این درد داره و کلا دور زایمان طبیعی یه خط قرمز کشیذم 

2738
بعد واقعا باورتم میشه بدون بی حسی باشه؟؟

بدون بی حسیه عزیزم اون لحظه واقعا فرصت بی حسی زدن نیس که بچه خفه میشه چون همون لحظه ی اخر میبرن اما بعدش برا بخیه زدن بی حسی میزنن 

من زایمان طبیعی کردم خیلی سخت بود گیریه دکترهم افتادم هرچی دلش خواست بارم کرد هیچوقت نمی بخشمش موقع بخیه التماس میکردم سر کنید بخیه هارودارم حس میکنم یه دختربچه روگذاشته بودن اونجابخیه میزدکه لیدوکایین داخل یه لیوان بود جلو دستش میگفت بیا سرت کردم دکتربیشعور گفت من خسته شدم دیگه بخیه نمیزنم هیچوقت دوست ندارم برگردم ب اون روز

اره درسته من دانشجوی پزشکی ام و چون از نزدیک دیدم وحشت شدیدی دارم از زایمان طبیعی البته ماه پیش سقط ...

تو ایران خیلی بد زایمان میکنن انگار طرف حیونه ولش میکنن بحال خودش در حالی که تو خارج کلی حرف نیزنن با آدم البته اونطور که توی کلیپ هاشون دیدم

2706