2410
2553
عنوان

حسادت

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 49 پست

وای چقدر کارای خانواده شوهرت جلو شوهرت زننده و زشته حق داری حساس بشی بنظرم اسمش حسادت نیست تو دوست داری اونا زیادی توی زندگیت نباشن که البته حق داری تا حالا با شوهرت راجع بهش حرف زدی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بخدا رفتاراشون باعث شده دلم نمیخواد شوهرم حتی دو دقیقه هم تنها ببینتشون چون حالم از رفتارا و کاراشون ...

تو بیخیال باش ،من ۱۶ ساله ازدواج کردم مثل شما بودم با مادرشوهرم تویه ساختمون بودیم تا میومد یه ربع می‌رفت بالا پیش اونا ،آی حرص می‌خوردم آی حرص می‌خوردم ،مسافرت با همه فامیل یه کوپه گرفتن رفتن جنوب وقشم یه جای خالی داشتن شوهرم به من گفت تو نیا بعد دختر خاله اش رو تو اون جای خالی گذاشتند، اینقدر عذابم دادند که نگو ،من فقط احترام گذاشتم،گلگی نکردم الان روی تخم چشماشون جا دارم ،مثلا گفتم،آپارتمان تهران رو بفروشید یه ویلا شمال بگیرید انجام دادن واقعا بهم احترام میزارن،البته این نسخه من شاید روی فامیل شما جواب نده،اما یه چیزی که هست اگر خانواده شوهرت رو صادقانه دوست داشته باشی و خطاهای کوچیکشون رو ندیده بگیری به همون نسبت شوهرت هم شما رو دوست خواهد داشت،خودتم روانت آرومتره

نه عزیزم. میگم الان به این وضع رسیدم که به اینم حساس شدم حتی. رفتار زننده یعنی شوخیای زشت خواهر با ب ...

ببین میدونم سخته ولی سعی کن بیتفاوت باشی.اونامدل تربیتشون با شما خیلی فرق داره واینطور که معلومه خیلی خیلی راحتن باهم.به همسرت بگو که انقدر راحتیش اذیتت میکنه.بگو اگه برادر من به بدنم دست بزنه خوشت میاد؟بگو رعایا کنن لاقل جلوی تو.رفت وآمدتو کم کن واگه دلیلشو پرسیدن بگو نترس.بگو من اذیت میشم که بامحارم خودش انقدر راحته.بنظرم همه مسائل با گفتگو حل میشه.

2714

حسود نیستی این رفتارا باعث حساسیت شما شده چون براتون قابل توجیه نیست و غیر عادیه 

منم تا حدودی با این مشکل مواجهم ولی سعی کن ذهنت رو آروم کنی  و برات مهم نباشه چون تغیر نمیکنه شرایط پس بپذیر چون فقط تو عذاب میکشی ... به همسرت محبت کن و زندگی شادی داشته باش ... البته تدبیر داشته باش و کاری کن که اولویت زندگی همسرتون شما باشید وگرنه این حساسیت باعث کشمکش و بحث میشه ...در آخر برای چیزی که تعیر نمیکنه نجنگ برای چیزی بجنگ که میدونی نتیجه بخشه

وای چقدر کارای خانواده شوهرت جلو شوهرت زننده و زشته حق داری حساس بشی بنظرم اسمش حسادت نیست تو دوست د ...

اره حرفامون همیشه به بحث و دعوا کشیده میشه چون اون همیشه طرف اونا رو میگیره و اونا براش مهمن نه من و ناراحتیم

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
کارت پول خودشومیده که خریدکنن؟

یه کارت داریم از اداره اش دادن ماه به ماه پول میریزن برای خرید از فروشگاه اداره. خودمون روغن نداریم داد به مادرش که بره برای خودش روغن بخره

تو بیخیال باش ،من ۱۶ ساله ازدواج کردم مثل شما بودم با مادرشوهرم تویه ساختمون بودیم تا میومد یه ربع م ...

اینا اونطوری نیستن. دروغگو و پنهانکارن خیلیییی

2706