2733
2734
عنوان

سایبان برقی

48 بازدید | 3 پست

ساختار سایبان برقی به شکلی ست که شمما چه مغازه دار باشید و چه خانه دار حتما می توانید از مزیت های بی شمار سایبان برقی استفاده کنید. سایبان برقی از شما در برابر عوامل طبیعی همچون بارش باران، برف، نور مستقیم خورشید و باد های شدید از شما محافظت می کند. سایبان برقی در مدل های محکم، ساده ، مدل جمع جور در طیف رنگ های مختلف ساخته می شود و شما می توانید برای فضای باز خود یک سایبان برقی داشته باشید. در هنگام سفارش سایبان برقی چیزی که باید در قطعات آن توجه کنید جنس پارچه برای سایبان و قطعات به کار رفته در بازو های آن است. پارچه اکریلیک در برابر فرسایش آب و همچنین محو شدن رنگ پارچه بسیار مناسب می باشد و می تواند جز بهترین انتخاب ها برای پارچه ی سایبان شما باشد. درباره ی قطعات آن نیز می توان گفت قطعات سایبان برقی از جنس آلومینیوم بسیار سبک می باشند و نصب به آسانی و با سرعت انجام می شود. این نوع سایبان ها ضد زنگ می باشند و در مجاورت با باران زنگ نمی زنند.

https://sayebanbarghi.com/جنس-قطعات-سایبان-برقی/

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم سایت گونی الوند که بهترین مرکز فروش پارچه های برزنت در اصفهان .داخل سایتشون انواع محصولات از جمله آلاچیق برزنتی،گونی های پلاستیکی، گونی ضد آب کره ای،انواع شید ها برای گلخانه و کلی محصولات دیگه که کیفیت محصولاتشون عالیه حتما به سایتشون سر بزنید. در ضمن ارسال به سراسر کشور هم دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731