2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روزی ۶۰تا۸۰ میدیم

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
من برای عید وقت گرفتم گفت نفری روزی ۳۵۰ دو نفر گرفتم یه روزه تموم بشه

کدوم شهرید؟؟؟؟چرا انقد زیاد؟

من مامانم دیسک کمر داره بعد هر یه روز درمیون یکی میادغذا میپزه و نظافت میکنه روزی۶۰و قبلا یه خانمی بود روزی ۸۰

۳۵۰زیادهههههه😑😑😑

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

قبلا ساعتی10تازگیا ساعتی15میدم

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
هنگ کردم🤯 منظورتون نظافت چیه؟ فک کنم روزانه ۱۵۰ من بخاطر کرونا کسیو خیلی وقته صدا نکردم دقیق نمی ...

یعنی جارو برقی گردگیری اب دادن به گلا

ماهی یکی دوبارم جرمگیری سرویس ها

2706