2726
عنوان

بگین چیکارکنم 😢

237 بازدید | 45 پست

گوشیم دست شوهرم بود رفته بود تو تلگرام منو سه تا از دوستام چهارتایی یک گروه تلگرام داریم رفت بود تو اون و ی اسکرین شاتی ک دوستم فرستاده بود رو خونده بود 

شات از اینستا بود ک ی پسری بهش درخواست دوستی داده بود (یکمم منحرفانه بود😖)

اینم برای خندش اونو برامون فرستاده بود و اصن پیام رو حتی قبول نکرده بود 

شوهرمم اونو دیده و عصبانی شد ک تو چرا همچین گروهایی داری 

حالا انگار که من ب اون پسره پیام دادم  تازه دوستم هم اصن پیامو قبول نکرده بود فقط برا خندش فرستاد 

گروهمونم چهار نفرس هممونم دختریم 

بعدم از گروه لفت داد تو گروهم نوشت هر کار بی حیایی ک میخواین بکنین زن منو نیارین تو جمع خودتون 

هرچی هم تو تل داشتم پاک کرد 

بعدم گفت تلگرامتو دیلیت اکانت بزن 

بهشم گفتم مگه من چیکار کردم گفت تو نکردی بقیه کردن(منظورش همون دوستمه)⁦☹️⁩

شما بگین مگع من چیکار کردم 

بگین چیکار کنم 

راهمناییم کنین 

هیچکسو ندارم ازش کمک بخوام😢😢😢

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31

قرار بود با اون دوستم و شوهرش بریم سفر حالا همه چیز بهم ریخت😖

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فعلا هیچ کاری نکن سکوت کن یه مدت .خودش درست میشه

امیدوارم😢

من یه بار شوهرم توو گروه همکارام وویس فرستاد،چون یکی از همکارام که آقاست برام استیکر گل فرستاد برای یه وضعیت عکس یه پسربچه بود،بعد شوهرم وویس فرستاد که آقایون خانما کسی خاص خانم من نیاد زندگیم داره از هم میپاشه

این مردا خودشون هرکاری دلشون بخواد انجام میدن به ماها که میرسن خودشونو مثه بچه ها پاک میدونن

اره دقیقا 

من اصن ب گوشی اون حتی کار ندارم 

اشکال نداره دوست داره

چ دوست داشتنی آخه 

ما کاری نکردیم ک اینطوری میکنه ⁦☹️⁩

آقایون روی این چیزا حساس هستند،اصلا نباید برات مهم باشه،واکنش نشون نده،که حساسیتاش رو بیشتر میکنه

یعنی هیچکاری نکنم ؟

اگه تلگراممو دیلیت زد چی😢

2706