2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضامو بخون🖤

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2728
مگه بهت چی میگن

خیلی اذیتم میکنن😔بابام و خواهرم بیشتر از همه

حبسم کردن😔اجازه ندارم گوشی دستم بگیرم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738
سلام عزیزم هنوز اموزش خیاطی داری؟

سلام گلم فعلا که نهه چون آخرای بارداریمه انشالله بعد فارغ شدنم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

عزیزم یه سوال داشتم ازت،چطور میشه وقتی یه لباس کودک رو میبینیم بتونیم الگوش رو متوجه بشیم چطوریه؟میشه راهنماییم کنی؟

لطفا برای نیتی که دارم برام صلوات بفرستین😢

عزیزم یه سوال داشتم ازت،چطور میشه وقتی یه لباس کودک رو میبینیم بتونیم الگوش رو متوجه بشیم چطوریه؟میشه راهنماییم کنی؟

لطفا برای نیتی که دارم برام صلوات بفرستین😢
عزیزم یه سوال داشتم ازت،چطور میشه وقتی یه لباس کودک رو میبینیم بتونیم الگوش رو متوجه بشیم چطوریه؟میش ...

عزیزم برات چندتا پیج کودک میزارم اینستا داری؟

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2706