2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من

چرا گلم😔دل منم خیلی گرفته الان دارم‌گریه میکنم 

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

من😔

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
چیشده عزیزم؟

باشوهرم حرف میزدیم واسه یک چیز الکی یهویی پاشد داد وبیداد و کلی حرف بارم کرد خیلی دلم‌گرفت ازبس گریه کردم نفسم بند اومده

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
دلم نگرفته عصبانیم و احساس ضعیف بودن میکنم 

چرا گلم

باشوهرم حرف میزدیم واسه یک چیز الکی یهویی پاشد داد وبیداد و کلی حرف بارم کرد خیلی دلم‌گرفت ازبس گریه ...

دلش از جایی پر بوده🙁

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2706