2733
2734

بنظرتون چه نوع سرلاکی بدم ؟اینم بگم از روز تولد تا احالا اسهاله.لطفا چه نوع مارک سرلاک خوبه؟؟و چه نوع سرلاکی بدم.ممنونم

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسهال واقعی

یا خودت فکر میکنی؟

تشخیص دکترش چی بودخ؟چ

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728

مال من4ماه و6روزس.از5ماهگی با لعاب برنج شروع میکنم.دخترمم همینطور شروع کردم.قدووزنش چنده پسرت

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
اسهال واقعی یا خودت فکر میکنی؟ تشخیص دکترش چی بودخ؟چ

عزیزم پی پیش آبکیه .دکتر از اول گفت به شیرت حساسه.فکر کن جیش اما رنگ زرد

2738

بچه ها من دخترم ۵ ماه و نیمش بود تقریبا متخصص اطفالش گفت شروع کنم کمکی رو من اول لعاب برنج دادم ولی تا دو سه روز خورد الانم نمیخوره دیشب یکم‌آب گوشت در حد یه قاشق چایخوری اضاف کردم به برنجش خیلی دوست داشت یعنی سنگین نیست بخدا نمیدونم چی بدم حساسیت داره نمیتونم فرنی و حریره بدم بهش

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت

نزدیک ۴ ماهه اسهاله؟؟ یا فقط تعداد دفعش بالاست؟؟ از لحاظ حساسیت بررسی کردین؟ اگر حساسیت داشته باشه با سرلاک بدتر میشه چون شیر داره

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
بچه ها من دخترم ۵ ماه و نیمش بود تقریبا متخصص اطفالش گفت شروع کنم کمکی رو من اول لعاب برنج دادم ولی ...

الان چندماهشه

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
بچه ها من دخترم ۵ ماه و نیمش بود تقریبا متخصص اطفالش گفت شروع کنم کمکی رو من اول لعاب برنج دادم ولی ...

دختر منم حساسیت داشت. فرنی با شیر خودم یا شیرخشک هایپوآلرژیک درست می کردم. 

کمکی رو با سرلاک شروع نکن اول لعاب برنج بده بعد اسهال دلیلش چیه اگر حساسیت باشه اصلا نباید سرلاک ب ...

عزیزم حساسیت به لاکتوز شیرم داشت یکی دوماهش ازمایش دادم.چرا سرلاک ندم؟

عزیزم پی پیش آبکیه .دکتر از اول گفت به شیرت حساسه.فکر کن جیش اما رنگ زرد

خب وقتی گفت حساسیت داره بهت رژیم نداد؟ یا شیرت رو قطع کنی و شیر هایپوآلرژیک بدی؟

مال من4ماه و6روزس.از5ماهگی با لعاب برنج شروع میکنم.دخترمم همینطور شروع کردم.قدووزنش چنده پسرت

لعاب برنجو چجور درست میکنن؟؟پسرم چهارماهگی بردمش قدش ۶۶.۵بود وزنش۸بود .پسرشما چی؟بعد میشه قد روز تولدشم بگی؟

2706