2703
2553
من تو فارکس هستم که بین المللی هست  اونم بدتر مثل من واسه پولی که به حلق اینا ریخته شد حرص می ...

بیشتر از این خوشحالم که مبلغ زیادی نذاشتم دقیقا سه روز با نرم افزار اپ ۵تومن واریز کردم

سه روز بعدش ضرر داد بیرون کشیدم پولو ۴۱۰۰شده بود

حالا ن تنها پولشون رفته. باید با هزار ج.ور جون کندن پول مردمو پس بدن. کلا ما مردم افراطی هستیم. شور ...

خیلی قبول دارم حرفاتو

کاش لاااقل تحقیق میکردن تو سالای گذشته این اتفاق میوفتاد و انقد صعود میکرد همینطور میموند یا افول داشت...

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی تومن که توی فارکس چیزی نیست بعدشم‌خب همین میشه وقتی زیر ۱۰۰ دلار شارژ میکنی حساب فارکستو نمیتونی ...

اصلا حاضر نیستم بیش از صد دلار شارژ کنم

فعلا بقیه پول دست نزدم ببینم تا جمعه شب تا کجا میره

اصلا حاضر نیستم بیش از صد دلار شارژ کنم فعلا بقیه پول دست نزدم ببینم تا جمعه شب تا کجا میره

روی کدوم نمودار میبندی؟؟

چند وقته کار میکنی؟؟ برو کریپتو کارنسی با صرافی بایننس سودشم خیلی خوبه

فارکس ریسکش به شدت بالاست. خیلی تجربه میخواد و حتی میگن تا ۱ سال فقط حساب دمو کار کنین

2720
خیلی قبول دارم حرفاتو کاش لاااقل تحقیق میکردن تو سالای گذشته این اتفاق میوفتاد و انقد صعود میکرد هم ...

متاسفانه ب خاطر این حرفا کلی فحش خوردم.یکی بهم گفت همینجوری فک کردی ک هیچی نشدی و چشمت ب جیب شوهرته. درسته پولدار نیستم ولی خب احمقم نیستم. یارو میگه با 500 تومن سرمایه شروع کردم ک اگه ضرر کرد هم غصه نخورم. خب 500 تومن پول نیس؟ من امروز 500 تومن دادم سکه پارسیان خریدم. یه 500 تومنی هم چند ماه پیش خریده بودم. یکم دیگع هم درست کنم همشو میدم یه تیکه طلا میخرم همین 500-500 ها حداقل برام میمونن

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2714

الان تو بورس هم‌میشه در آمد داشت 

البته باید رو حساب و کتاب کار کرد

اولا تو حمایت بخریم‌

تو مقاومت بفروشیم‌

دوما اصل پول را باید حفظ کرد و حد سود و ضرر 

را باید رعایت کرد 

روی کدوم نمودار میبندی؟؟ چند وقته کار میکنی؟؟ برو کریپتو کارنسی با صرافی بایننس سودشم خیلی خوبه فا ...

من با اونس خرید فروش میکردم چند وقت پیش رسید ۱۸۲۵ من ترسیدم کال مارجین بشم سریع فروختم یه تومان ریخت 

مثلاً از آدم باتجربه سیگنال میگیرم

فعلا۵ تا خریدم گفتم جمعه میبندم،ولی از اون یه تومان خیلی حرص میخورم

طلا خریدم به عووان سرمایه 50 میلیون شد نصف  بیچاره بابام چقدر برا این پول زحمت کشید

طلا صبور باش

۳ماه تو رکود هستیم،بعد خیلی بیشتر میشه،من سالهاست پس انداز فقط طلا میخرم

دامادمون یک و نیم میلیاردش شد ۴ میلیارد. بعد ک بورس رفت تو ضرر دوباره رسیده ب اصل پولش😐😑 اینقد رو ...

من اگه جاش بودم یک میلیاردم ک میشد ۲ میکشیدم پولم رو یک تو منش رو و سکه میخریدم میذاشتم کنار. این از اصل پول

دوباره اون یک تومن رو میکردم ۲ . یک تومن باز میکشیدم بیرون... ک اگه یهو ریزش کرد همش نشه ضرر... تو بورس ایران نباید خیلی حریص شد یهو و ریسک کرد! 

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
متاسفانه ب خاطر این حرفا کلی فحش خوردم.یکی بهم گفت همینجوری فک کردی ک هیچی نشدی و چشمت ب جیب شوهرته. ...

خوب کردی عزیزم

منم از این فکرا نداشتم دو سه ساله ب فکر افتادم با اینک همش بیس سالمه

2سال پیش تولدم 400جمع شد 

گوشواره طلا گرفتم همه گفتن افرین

حالا یکی از دوستام گیر داده بود بریم بیرون...

الان خیلیم خوشحالم از کارم

اونموقع حدود یک گرم و خورده ای ی گوشواره واس نیم ستم گرفتم

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
بحث پول به کنار حس میکنم یه عده گردن کلفت ساده و خام گیرم آوردن ، این خیلی حس بدیه

حس چوپانی که گرگ زده به گله اش را داریم

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2706