2726
دامادتون باید سودشو میکشید بیرون . اصل پولشو دوباره میزاشت باشع.. 

خب هرچی پول بیشتر باشه سودش بیشتره دیگه و طمع هم کارشو میکنه....اون‌موقعا هم بورس خوب بهش سود داد. کسی فکرشو نمیکرد اینجوری بشه بورس اخه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داداشم ۷۰۰تومن داشت ۳۰۰تومنشو ضرر کرد.خداروشکر من به حرفش گوش نکردم و با پس اندازم کار دیگه کردم

منم نمیخواستم به حرف داداشم گوش کنم اصلا اهل ریسک نیستم پولامو داده بودم به مامانم میخواستم طلا بخرم بعد فهمیدم نصفشو داده به داداشم تو بورس دارن سودشم میخورن منم برا اینکه سودش به خودم برسه قبول کردم که پولام تو بورس باشه در اصل مجبور بودم چون پولم اون تو بود 😭😭😭

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂
2728

من اول خودم داشتم یاد میگرفتم

چون خودم با تحلیل خودم میخواستم بخرم با پول کم(۲و۵۰۰)وارد شدم خواستم ببینم چجوریاس

ک یهو بازار ریخت بهم

الان از همین۲و۵۰۰ فقط ۶۰۰مونده😅خیلی سرد شدم

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
خب هرچی پول بیشتر باشه سودش بیشتره دیگه و طمع هم کارشو میکنه....اون‌موقعا هم بورس خوب بهش سود داد. ک ...

همون طمع کارو خراب کرده👌🏼

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

من هم پول طلامو و کار کردنمو گذاشتم تو بورس خدا ازشون نگذره که ریال ریال جمع کردم اونا دزدیدن،، اونا که میگن بورس بالا پائین داره درست اگر روال عادیش بود اینقد اذیت نمیشدم از اینکه تو روز روشن دزدی میکنن و ماه هیچی از دستمون نمیاد زورم میگیره

من اول خودم داشتم یاد میگرفتم چون خودم با تحلیل خودم میخواستم بخرم با پول کم(۲و۵۰۰)وارد شدم خواستم ...

خوبه باز ما یه جا سرمایه گذاری کردیم به لطف داداشم چهارصد میلیون صرر کردیم پول خونمون بود😭😭😭

اینایی که گفتین چقدر ضرر کردین . پول ها اصلی بوده یا سود پول بوده یهو اومده پایین  رسیده به اصل پول 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
خوبه باز ما یه جا سرمایه گذاری کردیم به لطف داداشم چهارصد میلیون صرر کردیم پول خونمون بود😭😭😭

پس الان چی میشع😐😑

اون موقع با پولم میتونسم ی جنسیس بخرم. بعد گفتم نه ماشین استهلاک داره و برای سرمایه گذاری خوب نیس. خلاصه نخریدم. الان اون ماشین دوبرابر شده و پول من تو بورس کمتر از نصف  به ضررم ک فک میکنم از زندگی سیر میشم😭😭😭😭دقیقا حس حماقت محض بهم دست میده😭😭😭

بچه ها قبول کنیم طمع نزاشت به موقع سودو برداریم من که طمعم نابودم کرد    

آره یه زمانی خیلی بهم خوب سود داد

فارکس با دلاره،یه دفعه سود میکردم،ولی یه جایی یه نفر بهم گفت باید خر وجود داشته باشه تا بعضیا پولدار بشن،الان حس همون خر بودن را دارم

چی چی میشه😐🙁

😑😑پولتون دیگه . نمیشع کاریش کرد؟

داداشتون چیزی نمیگه😑

بچه ها قبول کنیم طمع نزاشت به موقع سودو برداریم من که طمعم نابودم کرد    

من طمع نکردم هر چی گفتم داداشم پولمو در نیاوورد پنج برابر شده بود خدا لعنتش کنه😭😭😭

2706