2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حرارت به حدی باشه یعنی داغ باشه اما انگشت میزنی دستت نسوزه

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

انقدری داغ باشه که انگشتتو توی شیر کنی و تا ده بشمری، انگشتت نسوزه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

انگشت کوچیکتوبزن داخل شیر،بایدولرم باشه نه خیلی داغ که انگشتت بسوزه نه سرد،بعدبهش ماستتواضافه کن وهمش بزن بذاریه گوشه روشم یه پتومسافرتی بکش بذارماستت ببنده

لطفالایک نکنید،ممنون

وقتی انگشت گذاشتی داخل شیر داغیشو حس کنی ولی دستتو نسوزونه.در این حد.بیشتر داغ باشه تا سرد‌.بعدم یقاشق ماستی ک سفت باشه با یقاشق شکر تو یه کاسه جدا با یکم شیر اول مخلوط کن حالت بریده بشه بعد بریز تو کل شیر.خیلی باید با کاسه هم بزنی

هر چی که خدا بخاد!!خدا که بد نمیخاد!!

گلم انگشتت رو بزن به شیر درحدی گرم باشه که نسوزونه خیلی هم سرد نباشه مادرشوهرم میگه درحدی باشه گرمی شیر دستت رو گاز نگیره یه اصطلاح ترکی

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

انگشتت رو بزار تو شیر تا ۵ بشمار در حدی باشه که کاملا داغ باشه ولی دستت رو نسوزونه و تحمل کنی گرماش رو

ولرم باشه نمیبنده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706