2726
عنوان

اولین واکنش شما به خبر بارداریتون چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 83 پست
بار اول هر دومون خوشحال بودیم و ذوق زده ، دفعه دوم خوشحال شدیم و همدیگه رو بغل کردیم ، دفعه سوم خوشح ...

چرا نمیمونه؟😔

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب ازمايشامو با كفشاي خوشگل دادم بهش

بغلم كرد ذووق كرد بعدش بدجنس خان گفتتت من يواشكي بي بي چكتو ديده بودم حدس ميزدم حامله باشي😅❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
فحش بود ک میدادم به شوهرم چون فقط یبار رابطه بدون جلوگیری داشتیم قصدمم بارراری نبود میخواستم برم امپ ...

خوش بحالت چقدر سریع ما که هشت ماه پی در پی اقدامیم هر ماه منفی حالم از بیبی چک سفید بهم میخوره

2728
فحش بود ک میدادم به شوهرم چون فقط یبار رابطه بدون جلوگیری داشتیم قصدمم بارراری نبود میخواستم برم امپ ...

چقدر مث کنی😂از آزمایشگاه تا خونه گریه میکردم ب شوهرم فحش میدادم آخرم بلاکش کردم 

چرا نمیمونه؟😔

اولیش زایمان زودرس بود ، فقط به خاطر سهل انگاری یه دکتر احمق از دستش دادم 

بعد از اون دیگه نشد ، دکترا هم موندن من پلی کیستیکم ولی دکترم گفت اون مشکلی محسوب نمیشه که این اتفاقا منسوب به اون باشه 

۲ تا قلب تشکیل نشد ، یکی ایست قلبی تو ۱۰ هفته و یکی دیگه هم قبل اینکه ساک دیده بشه به خونریزی افتادم 

این بار بی خیال شده بودم همه قبلیا رو با دارو باردار شده بودم ولی این دفعه بدون دارو و طبیعی 

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
شوهر من عین یه تیکه سنگ بود. 

عزیزم . 😥حسی ک داشتیو درک میکنم اما افتخارمیکنم ک نگه داشتی واین جرعتو ب خودت دادی و ی زندگی ب اون کوچولو .این شالله همه ب ارزوهای کوچیکو بزرگشون برسن .

من چند بار اقدام کردیم نشد اینبار با بی اعتنایی بیبی چک زدم مثبت شد تعجب کردم اونلحظه به این فکرکردم چطور نه ماه سرکنم وای سخته . شوهرم اومد اونم تعجب کرد و خوشحالیشو بروز نداد گفت به خانوادم بگو دعوا هم کردیم 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
منم اولین ماه اقدامم همش تودلم افتاده بود که حامله ام یعنی سه روز بعداز اقدام فهمیدم حامله ام چون مث ...

سه روز بعد از اقدام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😳😳😳😳😳😳

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

من دیگ حالت تهوع هامم شروع شده بود ک بیبی زدم🤣صب باچشم نیمه باز بیبی زدم دیدم مثبته کپ کرده بودم بعد میخاستم خوشحالی کنم حالت تهوع و معده خراب و خستگیم نمیزاشت😑😑🤣🤣

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...

من ۸ روز رد کرده بود پریم بعد بی بیچک زد مثبت شد با شوهرمم قهر بودم صبح هم داشت اذان میداد شوهرمم پا شده بود برا نماز منم بیبیم مثبت شده بود بامامانم حرف میزم میگفتم مثبت شده شوهرمم ک قهر بود فقط داشت گوش میداد ولی چیزی نگفت شب از کار ک اومد اخر شب باهام آشتی کرد بعد پرسید چی شده چی مثبت شده منم گفتم حامله ام اونم خوشحال شد منم همینطور

بار اول ناراحت بودم میخواستم سقط کنم و کسی نفهمه ولی نشد.باردوم :خودزنی .جیغ .گریه.شوهرمو میزدم سرمو ...

ساعت زنگ دار داشتین انقد دقیق به دنیا اومدن؟!

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2706