2733
2734
این اشتباه محضه  همه بخیه ها عفونت میکنه دوست من باکلی رعایت عفونت کرد بخزه هابازشد یه وضعی دو ...

چقد کلی و قاطع حرف زدی عزیزم.برای همه اینطور نمیشه.من دوتا زایمان طبیعی داشتم مشکلی بوجود نیومده سومی رم چند روز دیگه طبیعی دنیا می یارم..جاریمم 4 تا زایمان طبیعی داشته بدون مشکل...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم این که گفتی یعنی چی؟

سرچ کن کامل میاره

مثل گاز اکسیژنه توش نفس میکشی تقریبا بیهوش میشی و دردت خیلی کم میشه و هر وقت بچه دنیا اومد دیگه میذاری کنار انگار از خواب بیدار میشی و تموم

بچه تو بغل میکنی

ن سزارین بودم به اندازه یه ذره هم درد نداشتم بعدش این تفکر غلطه

عزیزم این نظر منه و من فقط نظرمو گفتم

در ضمن یه نسخه رو نمی شه واسه همه پیچید یکی سزارین براش بهتره یکی طبیعی 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2738
عزیزم نظر منه این  بعد کی گفته همه عفونت میکنن و گشاد میشن؟ما تو خانوادمون همه طبیعی بودن هیچک ...

منم شنیدم بعدش یه عمل زیبایی لازم میشی😶

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
این اشتباه محضه  همه بخیه ها عفونت میکنه دوست من باکلی رعایت عفونت کرد بخزه هابازشد یه وضعی دو ...

هر بدنی فرق میکنه من طبیعی بودم نه گشاد شدم نه بخیه هام عفونت کردن افتادگی رحم هم براساس سبک زندگی وبارداری وزایمان های مکرره

ای وای من نزدیکه زایمانم خیلی میترسم احتمالا طبیعی

نترس گلی نی نی تو که گذاشت بغلت همه چی یادت میره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
درد امپول نميگم عوارض بعدش ميگن زياد هست همين كه نميتونى وسيله سنگين بلند كنى و تا اخر عمر كمردرد

الکیه من که ندارم اینا رو درضمن من چ سز میکردم چ نمیکردم وسیله سنگین بلندنمیکردم مگه لدریم

الان خانمای طبیعی و سزارین دعوا میکنن

مثل اون تاپیک ک خانمای شیرخشکی و شیرمادری دعواشون شد🤣

من سزارین بودم با ارایش رفتم بچمو بغل کردم اومدم

روز اول فقط یکم اذیت شدم بعدشم با شیاف حل شد

عالی بود

فقط از سوند بدم میاد😂👌🏻

2706