2410
2553
عنوان

تام بوی ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1434 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب آره کلا رفتارم شبیه پسراست و همه بهم میگن ولی مشکل اینه که هیشکی درکم نمیکنه!

با روان شناس صحبت کن 

اگه علاقه نداری که جسمت پسرونه باشه فقط یه حس روانی تو اوج بلوغ داری که درست میشه! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2720
با روان شناس صحبت کن  اگه علاقه نداری که جسمت پسرونه باشه فقط یه حس روانی تو اوج بلوغ داری که ...

آخه فقط مختص سن بلوغم نیست از همون موقع که بچه بودم به جای عروسک بازی و اسباب بازیای دخترونه عاشق تفنگ و ماشین و فوتبال بودم!

2714
آخه فقط مختص سن بلوغم نیست از همون موقع که بچه بودم به جای عروسک بازی و اسباب بازیای دخترونه عاشق تف ...

متوجهم عزیزم! 

و خب قطعا باید به روانشناس مراجعه کنی اونم با مادرت! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
ممنون عزیزم از راهنماییت حتما به مامانم میگم آخه خودمم با این وضعیت خیلی اذیت میشم

قربونت برم تنت سالم♥️🌹

تام بوي هاي تهراني

جوون خودتون پارك بانوان(بهشت مادران) ميرين يكم خوددار باشين

صحنه هاي خيلل ناجوري ميبينيم ازتون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706