2733
2734
عنوان

شوهرم

204 بازدید | 22 پست

سلام عزیزان من شوهرم خیلی علاقه داره من لاک بزنم من خودمم دوست دارم البته ولی خب نماز میخونم واقعا سختمه میشه یعنی با لاکم غسل کردو نماز خوند آخه خداونددو اماما خودشون به توجه و علائق همسر خیلی گوشزد کردن چیکار کنم من ؟

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با لاک قبوله نماز بخونی ولی برای وضو قبول نیست

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

از این نمازی ها بزن که زود پاک میشن

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔
با لاک قبوله نماز بخونی ولی برای وضو قبول نیست

اینو که خودم میدونم عزیزم یعنی هیچ جوره قبول نیست وضو با لاک ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به علایق شوهر گوشزد کردن ؟ ببین خودت چی دوست داری 

من مذهبی نیستم ولی شما دلت میخواد نماز بخونی این خواسته قلبی خودته خودت همیشه ناراحت باشی خوبه یا دل همسرت شاد باشه ؟

وقتایی که پریودی لاک بزن

نه

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2738
اگ بهم حمله نکنن ی جا خونده بودم میگفتن جبیره میشه نماز خودن فرارررر

نترس دختر بمون 😂خودمم شنیدم اما خب جبیره هم احکام خودشو داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه قبول نیست وضو و غسل

جبیره هم برای وقتی که نتونی مانع رو برطرف کنی و بلافاصله باید برطرفش کنی نه اینکه دائما جبیره گرفت 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
نترس دختر بمون 😂خودمم شنیدم اما خب جبیره هم احکام خودشو داره

و علايق همسر تاجایی باید انجام داد که‌ در محدوده احکام الهی باشه عزیزم

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
به علایق شوهر گوشزد کردن ؟ ببین خودت چی دوست داری  من مذهبی نیستم ولی شما دلت میخواد نماز بخون ...

نه خودمم گه دوست دارم خودمم مذهبی نیستم اصلا ولی خب نماز خودنو. دوست دارم مرسی عزیزم از نظرت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

درسته باید به علایق همسرت توجه کنی، پس تنبلی رو بزار کنار صبح تا ظهر بزن، ظهر پاک کن وضو بگیر دوباره بزن تا غروب، دوباره غروب پاک کن وضو بگیر تا صبح که برای نماز بیدار میشی، پاک کردنش مگر چقدر زمان میگیره

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
2706