2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی کلافه م😫😫😫

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

من کاربر سال ۹۵ ام کاربری قبلیمو از بین بردم حالا با این جدیده اومدم

یه چیزی که خیلی ساله دوس دارم راجع بهش حرف بزنم اینه که واقعا طرح بعضی مسائل رو تو سایت درک نمی کنم مثلا امروز چند بار تا مرز بحث رفتم و از خانما بی احترامی شنیدم در حالی که مسائلی که عنوان کرده بودن واقعا مسخره بود یا عنوان هایی می زنن که بقیه رو جذب کنن میری داخل می بینی واقعا یه چیز دیگه اس 

مثلا خانمای با سلیقه بیان رو واقعا درک نمیکنم

منممممممممم😭😭😭😑

هزار مرتبه شکرررررت ب خاطر هدیه ای ک‌بهم دادی تا آخر عمر مدیونتم خودت مواظبش باش تو روز تولد حضرت معصومه بی بی چکم مثبت شد ١٢تير صداي قلب كوچولوشو شنيدم الهي فدات شم آروم جونم خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمییین😍 قلبای مچاله شده ی زیادی رو دیدم ک خدا نجاتشون داده خدایا عهدی ک تو سختی و ناراحتی باهات بستمو تو خوشی شادی نمیشکنم 🥺زمانی دستمو گرفتی و ارزومو براورده کردی ک از همه عالم و ادم بریده بودم شده بودم ی ادم تنها فقط ورد زبونم بود من ب دنیا اومد ک نحس بمیرم امیدی ب ادامه زندگی نداشتم مث هميشه دستمو گرفتي 😻و او خداوند ناممكن هاست 
چرا؟

۹ روزه پریودم هنوز پاک نشدم 

رفتم دکتر میگه علایم یائسگیه😪

همش هم گرگرفتگی دارم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
من کاربر سال ۹۵ ام کاربری قبلیمو از بین بردم حالا با این جدیده اومدم یه چیزی که خیلی ساله دوس دارم ...

نظر خواهیارو میگی،اونا که خوبه ،من مثلا برای جهیزیم خیلی کمک گرفتم

۹ روزه پریودم هنوز پاک نشدم  رفتم دکتر میگه علایم یائسگیه😪 همش هم گرگرفتگی دارم

روند طبیعیه نگران نباشید خوراکیای استروژن دار بیشتر مصرف کنید علائمتونو کاهش بده

باران هستم، خردادی✌
2706