عنوان

سر چیزای مسخره عصبی میشم🤦🏻‍♀️

229 بازدید | 43 پست

مثلا ی فیلم‌میبینم تیکه غم‌انگیزش یهو عصبانی میشم چرا بهش نگقت دوسش داره  ک دختره مرد چرا این شد 

اصلا الکییی

بعدشم سگ میشم پاچه بقیه رو میگیرم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خواهشا کامنت چرت و پرت نذاردی کمکم کنید

بعضی وقتا به کارام‌فکر میکنم گریم‌میگیره که چرا من این رفتارو کردم

روانپزشک باید برم یعنی؟

چه مرگمه؟

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)

همیشه اینجوری هستی؟

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
روانشناس

چطوری اخه برم

مامان بابامو‌چی‌بگم

اصن نمیدونم🤦🏻‍♀️

آرمیشونم😎💜(شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم… اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو چی باشی…....)
همیشه اینجوری هستی؟

همیشه نه

یکی عصبیم میکنه یا سر ب سرم‌میزاره اینجوری میشم

چطوری اخه برم مامان بابامو‌چی‌بگم اصن نمیدونم🤦🏻‍♀️

کلا نگو وقت بگیر به یه بهانه دیگر خودت تنها برو

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

من بیشتر گریه میکنم همیشه گریم به راهه

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
به نظرم یه دکتر برو این حساسیت خودت رو هم آزار میده

خیلی ازار میده

2706