2737
2734

دلم خونه دوخوابه میخاد جامون خیلی کوچیکه بع نظرتون میشه ؟؟چندپفرتواینستا دیدم میگفتن به طرز معجزه اسایی که مستاجربودن خونه خریدن ، من خونه دارم فقط میخام عوضش کنم یعنی میشه😍😍🧚🧚🧚🤤🤤

من دقیقا مثل شما

خونه دارم ۱۴۴ متر اما یه خوابه با دوتا بچه

خیلی سخته

دلم خونه دوخوابه میخاد

اما کوووو پول😣😣😥😥😥

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دقیقا مثل شما خونه دارم ۱۴۴ متر اما یه خوابه با دوتا بچه خیلی سخته دلم خونه دوخوابه میخاد اما ...

منم خونم ویلایی ولی بدساخته حیاط بزرگ ولی خونه کوچیک ویه خاب دلم دوخواب میخاد زودتر بچه بیارم 😍

من دقیقا مثل شما خونه دارم ۱۴۴ متر اما یه خوابه با دوتا بچه خیلی سخته دلم خونه دوخوابه میخاد اما ...

چرا ۱۴۴ مترو یه خوابه درست کرده

ما خونمون ۶۰ متره دو خوابه 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2738
چرا ۱۴۴ مترو یه خوابه درست کرده ما خونمون ۶۰ متره دو خوابه 

از خونه144متری 3خواب در میاد

خودتون بنایی کنین دوخوابش کنین

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
منم خونم ویلایی ولی بدساخته حیاط بزرگ ولی خونه کوچیک ویه خاب دلم دوخواب میخاد زودتر بچه بیارم 😍

بله ما هم حیاط وآشپزخونمون بزرگه

خیلی بد ساخته

تصمیم گرفتیم یکم پول دستمون بیاد

یه اتاق خواب دیگه بسازیم

اما نمیدونم چقدرپول میخاد

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
خونمونو۸۰۰میخرن خودمونو بتکونیم ۲۵۰داریم ولی میترسم سرمون کلاه بذارن

فاطی جون تهرانین؟کدوم منطقه؟

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
2706