2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل اون درد نمی کشه نمی دونی چه دردایی کشیدم تو ۱۲ سال 

خانواده اش که مردن و زنده شدن رسما دارن نابود میشن ، درد هم میکشه گاهی از درد داد میزنه اما حرف نمیتونه بزنه

2731

انشالله هیچ مریضی نباشه هیچ دردی نباشه همه دلشون خوش باشه انشالله

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
اگر  این کار را از قدیم انجام می‌دادند تا الان هیچ دارویی کشف نشده بود و هنوز مردم جاهلانه خودش ...

من با درمان تحقیقاتی هم مخالفم چرا باید ی عده موش آزمایشگاهی باشن این سری ی دارو هایی بهم زدن سم خالص چون تحقیقاتیه حق ندارن زجر کش کنن پس آرامش و زندگی مریضه که روش آزمایش می کنن چی

شیطان را خواهم کشت... 
2738
من با درمان تحقیقاتی هم مخالفم چرا باید ی عده موش آزمایشگاهی باشن این سری ی دارو هایی بهم زدن سم خال ...

ماکارونی توهستی؟

اسمت آشناست

خدا بد نده کی طوریشه؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

مخالفم ، چون تا دقیقه ی آخر امید به شفا هست .ان شالله خدا همه ی مریض ها رو شفا بده .

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
این میشع خودکشی .و خودکشی  حرامه‌.ی مسلمون‌ میدونه‌ فاقبت خودکشب چیه .این چیزا رو رواج ندین لطف ...

تو این سال ها خیلی از هم اتاقی ها م رو چه بچگی چه الان با زجر از دست دادم اخریش تو ۱۷ سالگی ی دختر ۱۵ ساله پیشم بود که می گفت بیاید منو خلاص کنید بهم هوا بزنید درد داشت تو ک نکشیدی فتوا صادر نکن

شیطان را خواهم کشت... 
2706