2726
عنوان

لعنت به بی رحمی سرنوشت

240 بازدید | 20 پست

من یه ساله یه نفرو دوس دارم سربازه میگه تاچندسال دیگه شرایط ازدواج ندارم الان خواستگار دارم موقعیتش خوبه 24 سالمه نگرانم سن ازدواجم بالا بره از طرفی هم کسی رو که دوسش دارم نمیتونم فراموش کنم بهش گفتم چیشده داغون شد خودمم همش گریه میکنم به نظرتون چیکار کنم هرچی فکر میکنم به جایی نمیرسم 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

یکی بود استوری گذاشته بود عشقم نهمین ولنتاینمون پیشاپیش مبارک خواستم برم به دختره بگم بابا این اگه بگیر بود تو این 9 سال میگرفت دفاع مقدس هم 8 سال طول کشید 😂😂😂😂😂 ببخشید نمیدونم چرا یاد این قضیه افتادم 

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند ...
یکی بود استوری گذاشته بود عشقم نهمین ولنتاینمون پیشاپیش مبارک خواستم برم به دختره بگم بابا این اگه ب ...

این فرق داره شرایط ازدواج نداره سربازه 😔😔

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این فرق داره شرایط ازدواج نداره سربازه 😔😔

عزیز جان من یه دختر خیلی خوشکل و خوب رو بخاطر اینکه میدونستم ممکنه تا چند سال آینده شرایط ازدواج نداشته باشم رد کردم شما و اون آقا کارتون درست نیست فرض کن از خدمت بیاد یه سال دیگه یه سال بعدش هم کار پیدا کنه ولی اون موقع شما رو نخواد اون وقت چی ؟ 

آینده ای خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند ...
2728
عزیز جان من یه دختر خیلی خوشکل و خوب رو بخاطر اینکه میدونستم ممکنه تا چند سال آینده شرایط ازدواج ندا ...

منم همینو تردید دارم میگم نکنه بعدا پشیمون بشه و من سنم بالا رفته باشه 

چقدرررر شرایطت سخته 😔واقعن نمیدونم چی بگم که کمکت کرده باشم..

با تاپیکام سعی نکن داستان زندگیمو بفهمی یا منو بشناسی.چون ممکنه مشکل دوستمو یا دخترخالمو یا  مامانمو یا هرکس دیگه که ازم کمک میخاد رو از زبون خودم بنویسم و نظراتتونو بهش انتقال بدم.پس اگه تاپیکام متناقضه فکر نکن دروغه یا سرکاریه.اینجا واسم یه محیط امنه واسه استفاده از تجربه های شما و مشورت باهاتون ❤💜
مشاور خیلی خوب میتونه کمک کنه

ممنون 

ب نظر من که با خاستگارت ازدواج کن واقعا هم سربازا شرایطشو ندارن نذار فرصت زندگیت از دست بدی تجربه ال ...

آخه این داغون شده چی همش گریه میکرد باهاش حرف میزدم خیلی حالم بده 😔

چقدرررر شرایطت سخته 😔واقعن نمیدونم چی بگم که کمکت کرده باشم..

همین که درک میکنی کافیه عزیزم 

همین که درک میکنی کافیه عزیزم 

هر تصمیمی گرفتی بگو اینجا حتمن.تاپیکاتو دنبال میکنم...خیلی دوست دارم بدونم بین دل و عقلت کد م راهو میری❤

با تاپیکام سعی نکن داستان زندگیمو بفهمی یا منو بشناسی.چون ممکنه مشکل دوستمو یا دخترخالمو یا  مامانمو یا هرکس دیگه که ازم کمک میخاد رو از زبون خودم بنویسم و نظراتتونو بهش انتقال بدم.پس اگه تاپیکام متناقضه فکر نکن دروغه یا سرکاریه.اینجا واسم یه محیط امنه واسه استفاده از تجربه های شما و مشورت باهاتون ❤💜
هر تصمیمی گرفتی بگو اینجا حتمن.تاپیکاتو دنبال میکنم...خیلی دوست دارم بدونم بین دل و عقلت کد م راهو م ...

بدجوری درگیری ذهنی دارم😔

بدجوری درگیری ذهنی دارم😔

بنظر من یه نذر کوچیک کن یا یه پولی رو به عنوانه معامله با خدا بزار کنار (بعدش بده به نیازمند یا بپه های کار) وبگو خدایا مثلن تا سه روز اینده یه نشونه بزار سرراهم که بفهمم تصمیم درست چیه مثلن شاید یهو فهمیدی خاستگارت معتاده اونوقت میفهمی خدا بهت فهمونده تصمیم درست چیه..البته نمیدونم اعتقاد داری یا نه..

بنظر من یه نذر کوچیک کن یا یه پولی رو به عنوانه معامله با خدا بزار کنار (بعدش بده به نیازمند یا بپه ...

ممنون عزیزم بابت پیشنهادت خدا خیرت بده دلم آروم گرفت همین کارو میکنم 😊 

2706