2737
2734

چقدر طول میکشه؟

درد داره گذاشتنش؟

واقعا تاثیر داره؟

توروخدا برای تو دلیم یه صلوات بفرستین که سالم بیاد پیشم💚این روزا سختی زیاد میکشم😭یه خانم خیلیییی شیطون که عاشق همسرشه😍مامانم همیشه میگه باهمه دوست بشو باهمه مهربون باش ولی به کسی اعتماد نکن این حرفش خیلی کمکم کرد تو زندگیم💫

وای منم میخوام بدونم

ب منم دیشب گفتن، دوهفته دیگه باز سونو واژینال بده، بهتر نشدی ک حلقه بزاری یا بدوزیم☹️

شنیدم درد زیادی نداره، فقط یک هفته بعدش باید استراحت مطلق باشی و بعدشم رعایت کنی

وای منم میخوام بدونم ب منم دیشب گفتن، دوهفته دیگه باز سونو واژینال بده، بهتر نشدی ک حلقه بزاری یا ب ...

شما چند هفته ای؟ منو دیگه سرکلاژ نمیکنن

توروخدا برای تو دلیم یه صلوات بفرستین که سالم بیاد پیشم💚این روزا سختی زیاد میکشم😭یه خانم خیلیییی شیطون که عاشق همسرشه😍مامانم همیشه میگه باهمه دوست بشو باهمه مهربون باش ولی به کسی اعتماد نکن این حرفش خیلی کمکم کرد تو زندگیم💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من 18 هفته ام طول سرویکس 33 بود ماه پیش دیشب برای چکاپ رفتم شده31  دوهفته استراحت دادن گفتن ...

ایشالله نیاز پیدا نکنی به هیچ چیزی با همون استراحت اوکی بشه