2733
2734
عنوان

بارداری و اقدام

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 64 پست
عههه بسلامتییی عزیزممممم خوشحال شدممم😘😘😘😍😍😍 مبارک باشه مامان خانم دعا کن منم این ماه  بار ...

مرسی عزیزم. انشالله به حق فاطمه زهرا زود بیای و خبر بارداریتو بدی 🤲🏼🥰🌹

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
مبارک باش عزیزدلم خیلی خوشحال شدم😍😍😍😍😍😍😍

سلامت باشی. 🙏🏻🌹🌹

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی خیلی خوشحال شدم،انشاله مبارکتون باشه و به سلامتی بغلش کنی،منم همچنان با سینه درد درگیرم ,تمایل ...

منم همین علائم را داشتم. انشالله که بارداری عزیزم. هروقت بیبی چک زدی به منم خبرشو بده. 

2731