2726
عنوان

بارداری و اقدام

755 بازدید | 64 پست

سلام. من ۵ ام موعدم بود اما هنوز پریود نشدم. هییییچ علائمی هم ندارم. فقط گاااهی خیلی خفیف دل و کمرم درد میگیره. یکم سینه هام درد داره و همش دلم ضعف میکنه و میخوام یه چیزی بخورم. به نظرتون باردارم یا نه؟متنفرم بیبی بزنم و منفی باشه 😔😔

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

الان صدرصد نشون میده بزن انشالله مثبته 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
الان صدرصد نشون میده بزن انشالله مثبته 

خدا از زبونت بشنوه. برام دعا کن لطفا

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشاالله بحق شش ماهه حسین بارداری ⚘😍برای منم دعا کنید باردار شم

انشالله شما و همه منتظرا بزودی زود به لطف خدا دامنتون سبز شه. همچنین خودم

عاقا توروخدا اگه میدونین بگین

من باید 3 تا 5 این ماه پریود میشدم ک نشدم

رابطه هامم محافظت شده بود 

فقط بین 3 تا 5 علایم پریود داشتم 

سابقه عقب افتادنم نداشتم اصلااا کلا منظمم

حالا تکلفیم چیه

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   
انشالله این دفعه میشه آخرین بازی که بی بی میزنی مطمئن باش دوتا خط خوشگل میبینی

وااااای چه حس خوبی داشت پستت. قلبم یه جوری شد. یعنی میشه که بشه و از انتظار رها شم؟؟؟ فردا صبح بزنم؟

عاقا توروخدا اگه میدونین بگین من باید 3 تا 5 این ماه پریود میشدم ک نشدم رابطه هامم محافظت شده بود& ...

بیبی چک نزدی؟

برات دعا میکنم ایشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه توام بی بی چکت مثبت باشه منم این ماه مثبت بشه 😍

انشالله عزیزم. ممنونم🙏🏻🥰

2706