2726
عنوان

باردارا نیان ترسناک

533 بازدید | 47 پست

ما خونه قبلیمون تازه اسباب کشی کرده بودیم

بعد دوسه هفته توی یه قابلمه که استفاده نمیکردیم تو کابینت مامانم یه مشت ناخون پیدا کرد😰 (کسی میدونه چرا؟ دعا بوده شاید؟)

پرنده قناری داشتیم دوسه روز بعد اسباب کشی دوتاشونم باهم مردن مریض نبودن اصلا

وسیله هامون هی گم میشد بعد چند وقت یه جای خیلی واضح  که جلو چشمم بود پیدا میکردیم،

شبا همش کابوس میدیدیم،

😢😢😢منو شبا یکی دوتا پامو میگرفت میکشید پایین از خواب میپریدم میدیدم از بالشم اومدم پایین تر😢 خیلی بد بودا با هزار زحمت خودمو میکشیدم بالا میرفتم زیر پتو از ترس.

مامانم یبار یه چیز سیاه دیده بود که دستش یه بطری مشکیه جلوی اتاق خواب وایساده ،اینو فقط مامانم دید

همش احساس سنگینی کسی تو خونه حس میشد

وقتایی که تو خونه تنها بودم حس تنهایی نداشتم ،

همش احساس سنگینی یه نفر رو ادم حس میشد

خواهرم کوچیک بود یدفه به یه نقطه تو وسط اتاق خیره میشد گریه میکرد انگار چیزی دیده بود،زبون نداشت بگه اما،

و خیلی چیزای دیگه یادم نیست الان....

۴سال اونجا بودیم ،خونه قدیمیه قدیمی نبود ولی نوسازم نبود

اپارتمانی بود مال ۳۰  سال پیش شاید

،الان اومدیم این خونمون هیچ کدوم از اون اتفاقا نیفتاده ،ینی توهم نبود،قبل اون خونه هم این چنین چیزایی ندیده بودیم

اون ناخنه تو قابلمه شاید یکیتون اشتباهی ریخته 😂چون ماخونه داداشم داشتیم تخمه میخوردیم همه پوستشون رو ریختن تو دست من منم رفتم در کابینت باز کردم ریخت تو سطل آشغال بعد فهمید سطل روغن بوده 😬🙈😹

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون ناخنه تو قابلمه شاید یکیتون اشتباهی ریخته 😂چون ماخونه داداشم داشتیم تخمه میخوردیم همه پوستشون ر ...

نه بابا تازه اسباب کشی کرده بودیم همه چی تمیز بود 

اوهوم🙁 خیلی سخت بود 

توی حموم هر وقت آب از توی تشت لبریز کنه یه نگاهی ب بالای سرت بنداز 

میگن اونموقع جن میاد یا وقتی داری موهاتو میشوری یهو یه دست دیگه هم میاد کمکت موهاتو میشوره 

جهت اطلاع گفتم نترسیدا🤣😐🌵

توی حموم هر وقت آب از توی تشت لبریز کنه یه نگاهی ب بالای سرت بنداز  میگن اونموقع جن میاد یا وق ...

وای نه تورو خدا😰😰 این خونه ترس ندارم ولی اونجا بودیم میگفتی سکته میکردم حموم🤣

توی حموم هر وقت آب از توی تشت لبریز کنه یه نگاهی ب بالای سرت بنداز  میگن اونموقع جن میاد یا وق ...

مثلا اون لحظه که چشماتو بستی داری سرتو میشوری یه دفعه یه جن هیز گوشه حموم داره زاغتو میزنه 😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
مثلا اون لحظه که چشماتو بستی داری سرتو میشوری یه دفعه یه جن هیز گوشه حموم داره زاغتو میزنه 😂😂😂

با چشمای گرد ، دستای سفید مثل برف دهنشو باز میکه و یه لقمه چپ میکنتت🤣🤣🌵😐

😥😥خودتونم تصور کنید تو اون شرایط نامردا🤣🤣

بعد یه دفعه چشمتو باز میکنی میبینی داره نگات میکنه یه دفعه یه بوس ب همراه یه چشمک میزنه یه جووووون کشدارم میگه 😂😂😂

😥😥خودتونم تصور کنید تو اون شرایط نامردا🤣🤣

یه فیلمی دیدم پسره تو به اتاق بود یهو روحه اومد دستاشو گرفت، انقد میکوبیدش ب درو دیوار😐🌵

شبم ک پسره خاس بخابه یهو دید یکی داره با دستش سرشو نوازش میکنه اول فک کرد مامانشه ، یهو دید دسته داره میاد نزدیک دهنش ک یهو خفش کرد👻😐🌵

2706