2726

چجوری ازش پسش گرفتین

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

امضام

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دوس پسرم ازم‌پول گرف پیچوند ،منم‌ چند بار گفتم هی کلی عدرخواهی ولی نداد

یه جا یه چیزی خوندم راجب توهین به شعور ادم ،یادش افتاد کلید کردم بهش دوباره بعد چند ماه بی خبری ،هرچی از دهنم در اومد گفتم 😓😂 پول و داد

2728

واسه یکی شارژ خریدم اومد گف شمارتو بده بفرسم تعارف کردم گفتم قابلی نذاره رفت 😬😬😬 خیلیم شارژ لازم بودم پول نداشتم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
امضام

چقد بردن از داداشت

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

خخخخ...من به هر کی پول قرض بدم برگشتی نداره اون پول...دلیلشم نمیدونم😆حدود ۴ تومن پول دست چندنفر دارم ولی هیچ کدوم به روشون‌نمیارن...فکر کنم فراموش کردن ۳ ساله😝

بچه ها سلام...🙋‍♀️
چقد بردن از داداشت

‌سه ساله بردن الان ارزش مسلما کم شده

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
خخخخ...من به هر کی پول قرض بدم برگشتی نداره اون پول...دلیلشم نمیدونم😆حدود ۴ تومن پول دست چندنفر دار ...

پس بگیر خوب 

نمیدن😑چند بار غیر مستقیم گفتم اما ندادن متاسفانه....قصدشون کلا پس ندادن هست😥

امیدوارم پس بدن برادر منم سه ساله برده