2733
2734
عنوان

شیکم و پهلوی لعنتی

359 بازدید | 20 پست

بچها من فقط و فقط میخام شیکم و پهلوم اب بشه بقیه اندامم خوبه - رژیم که میگیرم صورتم خیلی زشت میشه - با س ن و رون و همه جام اوکیه فقط پنج شیش کیلو اضافه دارم اونم تو شیکمه فقط مثل کسی که سه ماهه بارداره - زایمان هم نداشتم کلا مجردم - وقت باشگاهم ندارم واقعا چون شاغلم باشگاه رفت و اومد و اماده شدن میخاد نهایت روزی یک ساعت بتونم برا ورزش وقت بذارم اونم فقط تو خونه - شما راهی بلدین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با رژیم سخت و ورزش و حلقه زدن و درازنشست تقریبا دارم آبش میکنم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738
2706