2737
2734
عنوان

مادر شوهرم ازم ناراحت شده!!!

2682 بازدید | 176 پست

سلام دوستان 

دیشب با نامزدم خونه مادرشوهرم بودم

چند ماه دیگه عروسیمه مادرشوهرم بهم گفت انشالله بعد عروسی باید با خودمون زندگی کنی نامزدم دوتا داداش دیگه داره ک مجردن یه خواهر شوهرم دارم ک اونم مجرده  من هیچی نگفتم فقط لبخند زدم  بعدش ازم سوال پرسید راضی هستی با ما زندگی کنی؟ نامزدم اشاره کرد ک بگو اره !!!منم حرف دلمو زدم گفتم نه نمیخوام،،،،،،

، میگه مادرم ناراحت شده چرا گفتی نمیخام الکی میگفتی اره دل خوشش میکردی حالا ازت ناراحت شده منم بهش گفتم الکی چیزی رو ب زبون نمیارم ک اونم جدی بگیره بعد مجبور بشم با مادرت زندگی کنم بعدشم فکر نکنم چیز بدی بهش گفته باشم بی احترامی ک نکردم ناراحت بشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای ول شیر مادرت حلالت کار درست رو کردی اینا تو نقشه بودن که بعد بکون تو سرت خودت گفتی

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738

از الان هم تاکید کن ک خونه مستقل میخوای ب مادر شوهرت بگو ناراحت نشو خوشحال باش دارم رک و راست باهات حرف میزنم. و بهش بگو من معذبم شاید تازه عروس داماد بخوان لباس راحت بگوشن با دو سه تا بچه مجردک تو داری نمیتونم راحت باشم تازه این جمعیت تو ی خونه خیلی زیاده 

عضو گروه @بامدادخمار  هستم قد 164وزن اولیه 69 (گروه زرد🏷️) وزن فعلی ⬅️67.5(صعود به گروه نارنجی😊🔶) وزن هدف 53   قبلا تونستم باز هم میتونم 😊

به هیییچ عنوان راضی نشید با مادر شوهر حتی اگر خییلی خوب هم بودن، زندگی کنید . بیچاره میشید..هروز یه داستان، هرروز یه بامبول، هروز یه جور دخالت....اوووووو

بس حلقه زدم بر درو حرفی نشنیدم__من هیچ کَسم؟؟ یاکه دراین خانه کسی نیس؟🥺
2706