2737
2734

شوهرم دوماه رفته قهر .کلا خونه رو ترک کرد. البته منم ازش اانرزی منفی میگیرم تو رابطمون. این دوماه ارامش داشتم.بعد تو فالم میفته صبر کن و طلاق بد افتاد براممممممممممم    

عزیزم کاری ب شما ندارم ولی کلا کسایی ک درگیره فالو حس ششمو این چیزان درکشون نمیکنم هیچ جوره

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا دوساله برای من میاد طلاق میگیری ازدواج مجدد داری حای اسم طرفم گفت ولی خداروشکر الکی بود فقط برام سواله ۵تا فال گرفتم ۵تاشم گفتن طلاق میگیری

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2731
والا دوساله برای من میاد طلاق میگیری ازدواج مجدد داری حای اسم طرفم گفت ولی خداروشکر الکی بود فقط برا ...

دوتاش گفتن طلاق بگیری پشیمونی داری. واقعا الکیه. الان منم موندم چیکار کنم             خسته شدم بخدا

دوتاش گفتن طلاق بگیری پشیمونی داری. واقعا الکیه. الان منم موندم چیکار کنم         ...

چرته بخدا هر سری با شوهرم قهر میکنم فال میگیرم میگه طلاق میگیری ازدواج مجدد داری از اون ازدواجم بچه دارمیشی

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍