2737
2734

عزیزا من متولد اهوازم و خود اهواز زندگی میکردم شوهرم متولد شوشتر هس یکی از شهرستان های اهواز هس اوایل ازدواجم بخاطر کارش آمد اهواز زندگی کرد اما الان یه کار دیگه همون شهرستان پیدا کرده میخواد بره شوشتر خیلی برام سخته منم برم شهرستان چند وقتی هس اعصاب و روانم بهم ریخته احساس میکنم دارم افسرده میشم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید اولش شرایطو درنظر میگرفتی☹

منم خونه‌ی بابام و خونه‌ مجردی همسرم و کار همسرم و کار خودم تهرانه حالا میگه تو محل خدمتتو عوض کن بریم کرج چون خانواده‌ی خودش کرجن ولی من قبول نکردم😐

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
باید اولش شرایطو درنظر میگرفتی☹ منم خونه‌ی بابام و خونه‌ مجردی همسرم و کار همسرم و کار خودم تهرانه ...

منم هنوز قبول نکردم ولی میدونم بخواد اصرار کنه یا دیر به دیر بخواد بیاد مجبورم برم 

2738

منم بعد عید این شرایط تو رو دارم .....همش بعد میکنم کار اینجاس درست شه....

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

هر جا که آدم موفق تر باشه باید همون جا باشه 

منم برای ارتقای شغل و سطح درآمد همسرم شهر محل زندگیمون عوض کردیم 

اولش یکم سخت بود ولی به جای افسرده شدن و سخت گرفتن سعی کردم خودم با محیط وقف بدم

خودم سرگرم کردم الان بعداز چهار سال اینجا کلی سرگرمی و دوست دارم

شما هم به خودت سخت نگیر 

خوشحال میشم پیجم 
هر جا که آدم موفق تر باشه باید همون جا باشه  منم برای ارتقای شغل و سطح درآمد همسرم شهر محل زند ...

خانوادم تنها میشن مامان وبابام غیر من کسی رو ندارن اما اینم بگم خانواده م میگه هرجا شوهرت میخواد بره برو 

زندگی کردن تو شهر کوچیک خیلی سخته غربت هم سخت تره من شرایط تورو دارم همش میگم کاش شهر بزرگی بود حداقل امکانات رفاهی بهتری داشت ولی چه میشه کرد دنیا همینطوری نمیمونه

اگر زنده ماندم و یک روزی باهم در یک خانه چای خوردیم، برایت تعریف می‌کنم که این روزها چقدر سخت،دیر و دور گذشت...
2706