2737
2734

بچه ها من احتمالا بواسیر گرفتم

باید چیکار کنم 

چی بخورم

چی نخورم 

باید جراحی کنم

اگه تجربه ای دارین بگین من دارم از ترس میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من گرفتم ولی الان خوبم خداروشکر یه دعا هست تو کتاب گنج های معنوی دعای کوتاهییه و راجب دفع بواسیره شاید تو گوگلم سرچ کنی بیاره واست من اونو خوندم خداروشکر بهتر شدم.پماد و اینا هم استفاده کردم زیاد تاثیر نداشت ولی این دعائه خیلی خوب بود

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
2728

چیزای مسهل بخورمثل الو خشک،روغن زیتون،سبزیجات و...یک تشت اب گرم بریز وروزی ۱۵دقیقه توش بشین.پماد انتی هموریید از داروخانه بگیر ومصرف کن.وبرای اطمینان بیشتر برو‌پیش جراح عمومی تا ویزیتت کنه.نگران نباش همه نیاز به جراحی ندارن.

آب زیاد بخور انجیر خشک خاکشیر آلو لواشک چیزایی که شکمتو روون کنه هرروز بشین تو لگن آب گرم و بتاد ...

نشستن توهرچی اصصلادرست نیس،اینواززنای قدیمی هم شنیدم ولب واسه رحم خیلی بد

2738

اول نفس عمیق خواهر

دوما آدم اولش میترسه البته به شدتشم هستا ولی الحمدلله خطرناک که نیست حالا سوالا

من اول رفتم عمومی اون ارجاع داد به نمی دونم داخلی یا جراح عمونی (واقعا یادم نیست) اون یه دارو داد می مالیدی خوب میشد باید رعایت کنی یبوست نشی جراحیم فکر نکنم احباری باشه

2706