2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اها..واقعا چرا هزینه ها بالا بردن..بعد دولت میگه فرزنداوری داشته باشید هزینه نازایی میدیم شما همینا ...

والا ی قطره ویتامین آد رو نمیدن میگن دولت نداره هزینه کنه برین ازاد بخرین عرضه ی اینو ندارن ی قطره اد و رایگان بدن مثل همیشه اونوقت زر میزنن

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2731
2738
ای بابا..گله زیاده

دختر من ۳ سالشه هرماه ک میرفتم مرکز بهداشت دوتا قطره اهن دوتا آد قرص کلسیم برا خودم مسواک انگشتی برا دخترم حتی کاندوم میداد من نمیگرفتم جنسش خوب نبود اونوقت الان دوقلو هستن یدونه قطره میده فقط آد میگه بودجه نیس خانم یسریم گفت دیگ ب مناطق ما نمیدن ب مناطق پایین تر میدن گفتم سگ خورد میخرم

من ازمایشم ۶۰۰ ولی اون دیگ ربطی ب دوقلویی نداش کلا اونجا ک رفتم گرونه ولی مو لا درزش نمیره

چرا دیگه عزیزم‌سونوی دوقلویی دوبرا سونوی تک قلو هزینه شه

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
چرا دیگه عزیزم‌سونوی دوقلویی دوبرا سونوی تک قلو هزینه شه

گفتم ک سونو ۷۰۰ دادم دوبرابر ولی ازمایش عربالگری ک ازمایش خونه اونو ۶۰۰ دادم ک‌ گفت دیگ دوقلو و تک قلو نداره همینه قیمتس

2706