2737
2734
عنوان

خانوما یه لحظه

121 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها کسی میدونی الان قیمت ارتودنسی چنده

سفید کردن دندان چنده

کسی قیمت دستشه😂

چند سال باید ارتونسی باشم که دندونام صاف بمونه

چـــــــرا کسی منو تک نمی کنـــــه  بچه ها میشه یه تایپیکیمو پر بازدید کنید  یکبار تا نزدیک پر بازدیدی رفتم ذوق مرگ شدم  خداییش خیلی کیف میده ها  این همه زحمت کشیدم امضا تایپ کردم یه صلوات مهمونم نموکونی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هزینش بستگی داره پیش متخصص برین یا دندونپزشک عمومی متخصص حدود ۱۶ تا ۱۸ میلیونه عمومی رو خبرندارم ولی کمتره معمولا

معمولا  ۱۲ تا ۲۰ ماه طول درمان در نظر میگیرن که با توجه به مشکلات دندون و نظر پزشک ممکنه بیشتر یا کمتر بشه بعدشم یه دوره یکی دوساله فیکساتور پشت دندون میزارن که برنگرده

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
من الان دندون پزشیکم بزار ازش بپرسم برات😅

حتما بپرس😂❤

چـــــــرا کسی منو تک نمی کنـــــه  بچه ها میشه یه تایپیکیمو پر بازدید کنید  یکبار تا نزدیک پر بازدیدی رفتم ذوق مرگ شدم  خداییش خیلی کیف میده ها  این همه زحمت کشیدم امضا تایپ کردم یه صلوات مهمونم نموکونی  

من چهار سال پیش انجام دادم هر دوتا فکم رو انجام دادم من الانم هنوز رو دندونامه البته فک پایین فقط اونم چون از اون شهر رفتم جای دیگه دیر به دیر میرفتم واسه کنترل ارتو 

ولی واقعاااا عااالیه خیلی قشنگ صاف میکنه فوق االعاده 

اون موقع ۴ تومن دادم ولی الان نزدیک ده دوازده ملیون میشه

2738
حتما بپرس😂❤

توی بیمارستان نیروهای مسلح بودم گفت ۹تومن میشه با بیمه ،ماهی ۶۰۰ تومن 

سفید کردن دندون نداشتن گفتن زیبایه

من خودم پارسال ارتدنسی انجام دادم ۶تومن بود🙄

الان تقریبا ۱سال و خورده ای من انجام دادم هنوز باید برم😑

نزدیک ۲ سال و.. طول میکشه

بستگی به دندونا داره