2737
2734

سلام دوستان وقتتون بخیر.

من دارم روی یه ایده‌ی فیلم کار میکنم خواستم از شما مامان ها هم کمک بگیرم.

تصور کنید یه پسر بچه یه روز از ظهر تا فردا صبحش مجبور میشه تو خیابون بمونه خطراتی که تهدیدش میکنه چی میتونه باشه؟

ای کاش  به جای اینکه  اعتقادات شخصی خودمون رو اشاعه بدیم و روشون به هر نحو ممکن پافشاری کنیم  سعی کنیم که انسانیت  ،معرفت ،دوستی و  حتی محبت رو اشاعه بدیم.

دزدیدع شدن 

سواستفادع 

پیدا کردن ی ادم یا ی رفیق ناتو

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

سو استفاده

سلام من یک دانش آموز بدبختم و یک فمنیست  😓💔 برای خیلی از خانومای که نی نی نداشتن یا بیمار بودن و ..... دعا کردم  تروخدا برای موفقیت در تحصیل م  یه صلوات بفرست ایشالله همیشه سلامت باشی😅 با همه تو سایت خندیدم ، گریه کردم ، ترسیدم ، بغض کردم😜 اما هیچکس تو تاپیکام نمیاد  😤😭 یکبار تاپیک منم پر بازدید کنین  خوب ارزو دارم 😞  منو تو تاپیک های عکس و باحال تگ کنین منم تگ تون میکنم 😉😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گیر افتادن بین یه عالمه معتاد و الکلی وخفت گیر

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
2731

چه امضای قشنگی

منظورتون تو چه منطقه و چه شهرو کشوریه؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

بدزدن کلیشو درارن بفروشن

گشنش بشه دزدی کنه بگیرن بزننش

تصادف کنه

تو مارک خوابش ببره بیان معتادش کنن

بکنشش تو گونی ببرن کودک کار شه😂

کلا ذهنم جناییه

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

خفت شدن به وسیله اراذل و اوباش و بعد هم معلوم نیس چ بلایی سرش بیارن اصلا زنده بمونه یا نجات پیدا کنه

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ممکنه براش مثبت باشه

هم سن و سالاش ک دارن کار میکنن رو ببینه و متوجه تفاوتش با اونا بشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738

ممنون دوستان .

نجات که پیدا میکنه صبح پلیس پیدا و تحویل پدر و مادرش میده ولی اون مدت که بیرون از خونه هست کلا ۱۰ ساعت بیرون از خونه میگذرونه

ای کاش  به جای اینکه  اعتقادات شخصی خودمون رو اشاعه بدیم و روشون به هر نحو ممکن پافشاری کنیم  سعی کنیم که انسانیت  ،معرفت ،دوستی و  حتی محبت رو اشاعه بدیم.
گیر افتادن بین یه عالمه معتاد و الکلی وخفت گیر

خوب به نظرتون چه طور فرار کنه از دستشون 

بدزدن کلیشو درارن بفروشن گشنش بشه دزدی کنه بگیرن بزننش تصادف کنه تو مارک خوابش ببره بیان معتادش ک ...

پیدا میشه ده ساعت برون از خونه میگذرونه

ممکنه براش مثبت باشه هم سن و سالاش ک دارن کار میکنن رو ببینه و متوجه تفاوتش با اونا بشه

اینم نظر خوبیه ولی پسر بچه ی من از یه ترس و یه جرمی که فکر میکنه انجام داده فرار کرده.ولی روی اینم فکر میکنم تا ببینم آخرش رو میتونم اینطوری ببندم

گم میشه هوا سرد باشه یخ میکشه شاید گیر یه آدم بد بیفته شاید گیرادم گیر آدم خوب بیفته

مرسی از نظری که دادی دوست عزیز